Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap AFN na AWX


mateusz_op

Rekomendowane odpowiedzi

Swap w Passacie B5 1.9tdi AFN 98r na AWX 130 PD z 2001 rok

Mam do WAS prośbę!!!. Prosze o pomoc w zgraniu instalacji z komory silnika z instalacja pod deską rozdzielczą. Widzę ze są na tym forum ludzie oblatani w temacie. Za wszelka pomoc będę bardzo wdzięczny $$$

Był bym bardzo wdzięczny gdyby znalazła się osoba ktora pomogla by mi stworzyc schemat wiązki potrzebnej przy tym swapie.

Ja robie taka operacje w b5 afn 98r, mechanicznie wszystko zrobione lecz dopiero będe zabierał sie od poniedziałku za instalacje.

Duzo ingerencji jest w wiązce pod konsolą?? :kox:

Silnik wlożony kompletny z osprżetem "jak przykazanie karze" z awx (wiązka silnika tez oczywiscie), pytam bo kurde nie wiem czy przerabiac orginalna wiązke z b5 ta co jest seryjnie pod deską czy poprostu kupic cala instalacje pod konsole od B5 fl awx ( mam taka instalacje z b5 fl awx ale jest to anglik i w dodatku troche pocięta)

Z gory dzięki za odpowiedź :evil:

JEST TO PROŚBA DO OSOB, KTORE NAPRAWDE WIEDZĄ O CZYM MOWA A WIEM BARDZO DOBRZE ZE SĄ NA TYM FORUM TACY UZYTKOWNICY I WŁAŚNIE TERAZ PROSZĘ ICH O POMOC. DZIĘKI Z GORY :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html

zobacz tu ja jestem po swapie ale w audi, pomoc możesz znaleźć u grzanek85 i kobra7

na pierwszej stronie masz połączenia kostek mam nadzieje że passek ma takie same sprawdź sobie

kostki od instalacji(awx) odetnij i podłącz kable do starych kostek od afn na podszybiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...