Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mój Bolid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::DWitam wszystkich :D:bry:

Chciałbym przedstawić moją druga ukochaną <Madzia zawsze na 1 miejscu:)>

Audi A4 1.9 TDi [AFN] rok 1998 Autko 2 lata temu sprowadzono z Francji nastepnie posiadaczem byl nasz Klubowy kolega Rafaell z Czewy;] Jest to juz moja druga A4 niestety poprzednią mi skradziono :bicz:

Audi jest juz po kilku przeróbkach wizualnych jak i mechanicznych kilka z nich wprowadził Rafaell a teraz ja wprowadzam trochę swoich innowacji ;)

Oto co Autko już posiada:

- zawieszenie -40mm

- felgi OZ Racing 17" (lato 225/45/17")

- felgi ori Audi 15" (zima 195/65/15")

- 4x poduszki powietrzne

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- elektryczne szyby

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- klimatronik

- skorzana kierownica

- dodatki we wnetrzu ala drewno

- immobilizer

- radio Alpine

- 2x podłokietnik

- AutoAlarm zsynchronizowany z modułem komfortu

- wycieraczki ori. valeo silencio

- tylna klapa bez znaczków

- delikatny lift grilla

- białe <led> podświetlenie tabl rej i wnetrza pojazdu

- programik na 136PS

Dalsze plany:

- adaptacja pełnego fis`a

- adaptacja tempomatu

- alu ramki na zegary

- lampy zespolone valeo

- przedni zderzak II lift

- lekka ściema szybek

obraz179.jpg

obraz175.jpg

obraz168.jpg

p7190021.jpg

p7190023.jpg

p7190025.jpg

p7190027.jpg

p7190029.jpg

Co myślicie?? Będę wdzieczny za komentarze uwagi i propozycje :)

Opublikowano

Bardzo ładna A4 :good:

Podoba mi się czarny grill na ciemnym kolorze auta :cool1:

Pomyśl o ściemnieniu szyb :evil: do ciemnego grila i lamp po lifcie wyglądać będzie super :notworthy:

takie moje małe skromne zdanie :gwizdanie:

A jak wachacze wytrzymują na takim zawieszeniu ?

Opublikowano

Skąd ja znam tą furkę :gwizdanie: :wink4:

Mam nadzieje że autko będzie ci służyć długo i bezawaryjnie :good:

Powodzenia w modach i jeśli tylko coś zrobisz to dawaj foty :)

Opublikowano

Ja pierdziu :shocked: dawaj te fele :przebiegly: hehehe smaczne autko :good:

Opublikowano

Jeszcze tylko wstaw lampy poliftowe i bedzie malyna :naughty:

Zmiany na +.

Opublikowano

ładna sztuka :naughty:

mody w dobrym kierunku :good:

Opublikowano

Lampy poliftowe na przód i będzie :kox:

Bardzo mi się podoba grill w Twoim aucie.

Gleba też robi swoje.

Ogólnie bardzo ładne auto. :good: Tylko ramki nieNASZE.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.