Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Nie podłączona wtyczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przeglądając elektrykę mojego auta natknąłem się na nie podłączoną wtyczkę, znajdowała się ona tuz pod stacyjka.

http://yfrog.com/7gwtyczkaj

Nie znalazłem miejsca w które można by ja podpiąć, ale ze to drobniutka wtyczka to podejrzewam ze powinna być gdzieś przy zegarach. Orientuje się ktoś może co to i do czego służy ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Opublikowano

na zdjęciu widać, że ktoś tam chyba coś zmostkował :mysli:

Opublikowano

Wygląda jak wtyczka od fisa ;)

Opublikowano
  • Autor

No czyli tak jak myślałem. Teraz pytanie czemu ma służyć to zmostkowanie ?

Opublikowano

No czyli tak jak myślałem. Teraz pytanie czemu ma służyć to zmostkowanie ?

rezepnij to sie dowiesz;)

Opublikowano

nawet jak ten mostek ma tak zostac to zaizoluj to zeby gdzies z masa sie nie zwarlo bo niewiadomo co to, zeby czegos nie popsuc, widze ze masz spore problemy z nie podlaczonymi wtyczkami itp....

Opublikowano

z POSTOW JAKIE WCZESNIEJ PISALES widać ze ktos wyjol licznik z fisem i czujniki porozpinal ;) kupuj licznik i będzie git a manetkę masz z guzikami ?

Opublikowano
  • Autor

Manetki są bez guzików. Tak mam problem z porozpinanymi wtyczkami, wczoraj znalazłem jeszcze jedna od świateł cofania - no ale to już naprawione. Wracając do tej wtyczki to chyba jest opcja żeby ja podpiąć ? Wskaźniki mam takie jakie powinny być w B5 w moim roczniku (Tak mi się przynajmniej wydaje). Rzeczywiście nie działa na nich parę rzeczy np na samym dole po środku są dwa liniowe wyświetlacze - na nich nigdy nic się nie pokazuje. Nie wiem tez czy to normalne ale po przekręceniu kluczyka po lewej stronie zegara nie zapalają mi się żadne kontrolki - jedynie grzanie świec żarowych na pól sekundy.

Opublikowano

a na tych liniowych wyswietlaczach nie pokazuje ci sie temperatura zewnetrzna? a po przekreceniu nie zapala ci sie jeszcze lampka od imm i gasnie po chwili? moze ktos mial problem z immo?

Opublikowano
  • Autor

Nie temperatura się nie wyświetla, immo tez nie.

Opublikowano

no to mozesz zaczac szukac, czujnik od temperatury zewnetrznej to ten co Ci pisalem w innym poscie

Opublikowano

kupm licznik z fisem z tego rocznika i ebdzie wszytko dzialac jak talala;)

Opublikowano

Wygląda jak wtyczka od fisa ;)

wtyczka od FISa ma 20 PIN ta ma 12 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.