Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kontorolka poziomowania xenonu....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś pojawił się 2 razy błąd: left headlight depped. Czy ktoś z Was to przerabiał?

dipped - nie swieci ci ksenon z lewej strony, nie odpala, ciezko powiedziec moze to byc przetwornica lub zarnik, zamien zarniki miejscami i po jakims czasie sie dowiesz.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

u mnie dziś zapaliła sie kontrolka mówiąca o wysokości świateł, ale po podjechaniu pod ścianę i zapaleniu silnika to widze, ze się poziomują jednak podczas jazdu zaraz zapala sie ta kontrolka?? jakies sugestie może gdzies styKu nie ma?

Opublikowano

podepnij VAGA i sprawdz pierwsze bledy :wink4: moze do czujnika dostaje sie wilgoc przez malutki otworek . A byla robiona procedura regulacji lamp :mysli:

Opublikowano

żadnej regulacji nie robilem, a z VAGiem moze byc problem bo nie mam dostepu znajomy ma innego kompa do VW który się nazywa LAUNCH albo jakos tak, ale dopiero jutro bede sie z nim widzial, na dzis polecil mi odpiecie aku i podpiecie za 10 min i odpalic auto zeby na wpolnych pochodzilo przez 10 min i moze pomoze.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Podepnę się do tego tematu.

Wyjąłem lampę aby móc odkręcić czujnik ciśnienia klimy, potem sprawdzałem na zapalonym wartości ciśnienia (chyba czujnik do wymiany) ale nie o tym problem.

Założyłem lampę i błąd regulacji xenon.Oczywiście wszystko wcześniej działało.

Czytałem aby wykasować błędy, ale za chol.... nie mogę się połączyć z modułem regulacji xenon 55

Wszyskie inne moduły działają z vagiem, próbowałem innych wersji i też to samo

Myślę że błąd pewnie powstał od silniczka bo był odłaczony, ale jak go skasować:kwasny:

Chyżby moduł nie podłączony do wejścia diagnostycznego?

Opublikowano
Podepnę się do tego tematu.

Wyjąłem lampę aby móc odkręcić czujnik ciśnienia klimy, potem sprawdzałem na zapalonym wartości ciśnienia (chyba czujnik do wymiany) ale nie o tym problem.

Założyłem lampę i błąd regulacji xenon.Oczywiście wszystko wcześniej działało.

Czytałem aby wykasować błędy, ale za chol.... nie mogę się połączyć z modułem regulacji xenon 55

Wszyskie inne moduły działają z vagiem, próbowałem innych wersji i też to samo

Myślę że błąd pewnie powstał od silniczka bo był odłaczony, ale jak go skasować:kwasny:

Chyżby moduł nie podłączony do wejścia diagnostycznego?

A jaki masz kabel VAG ?

Opublikowano

Problem rozwiązany

Kabel mam oryg. piny od viakena, ale zrobiłem sobie wtyczkę OBD i nie podłączałem kabla do "L" bo bez tego i tak zawsze działało.

Podłączyłem piny z "L" i działa, połączyłem się i był błąd, że reflektory nie ustawione.

Nastawy podstawowe i wszystko działa

Ciekawe czemu ten moduł potrzebuje linii "L" a inne nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.