Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TEMAT KDT W-WA


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Taki lekki OT, gdyż w TVN24 w nawiązaniu do wczorajszych wydarzeń z KDT puścili dziś wywiad reporterki z babcią handlującą burokami na jakimś targowisku, bodajże w Poznaniu. I..znowu to samo :wallbash: Mają przenieść to targowisko 150m dalej, a na tym miejscu postawić jakiś park rekreacyjny. No to babcia, że: "Ja tu od zawsze jestem i się stąd nie ruszam" "Czemu państwo atakuje rolników?" "Rolnicy mają ciężko, proszę pani" "Mi tu syn przywozi dostawę warzyw i ja sprzedaję, tam na nowe miejsce już tak nie przyjedzie" "Na co komu park rozrywki, jak ludzie mają targowisko" Podsumowując..brak konkretnych argumentów, a znowu będzie boruta w innym mieście coś tak czuję :thumbdown::confused4:

Wracając do KDT..stało się to, czego się obawiałem..PO w dól, PIS w górę..no comments :no:

Z drugiej strony, przeglądając ankiety/sondaże na necie i czytając Wasze wypowiedzi..uff..są jeszcze normalni ludzie w tym kraju :notworthy::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

przeglądając ankiety/sondaże na necie i czytając Wasze wypowiedzi..uff..są jeszcze normalni ludzie w tym kraju :notworthy::hi:

Dokładnie o tym samym pomyślałem! :)

Oby więcej takich i będzie tak jak powinno być! porządek, respektowanie prawa... CooL!!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to już chyba tradycja, że jak coś się chce wydusić od Państwa to trzeba strajkiem i rozgłosem działać. Ja na miejscu Policji użyłbym jeszcze gumowych kulek, ale przecież Ci biedni ludzie są niewinni i za co mieliby kulkami oberwać jak nic tam złego nie robili, tylko przechodzili obok.

Dzisiaj rano w TVN24 był też jakiś program i mówili m.in. o tym, że czego by Policja nie zrobiła to byłoby źle, bo gdyby rozgonili tą hołotę wcześniej to ktoś by stwierdził, że mogli poczekać z tym, a może by się pokojowo sprawę załatwiło. Nikomu się nie dogodzi. A co do PiSu to przegięli. Zaraz jakieś Konferencje robią, bo znaleźli temat, żeby na PO nacisnąć.

Co do dzieci, to myśleli chyba, że komornika na litość wezmą, a później to dzieciaki za tarcze obronne pewnie miały im służyć, bo kto dziecko uderzy- wtedy by afera dopiero była.

Gdyby na spokojnie poszli do Urzędu Miasta i porozmawiali w tej sprawie, to by coś załatwili, poszli by w grupie porozmawiać, później każdy indywidualnie i byliby zadowoleni, ale najlepiej zrobić zadymę i kiboli zawołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby na spokojnie poszli do Urzędu Miasta i porozmawiali w tej sprawie, to by coś załatwili, poszli by w grupie porozmawiać, później każdy indywidualnie i byliby zadowoleni, ale najlepiej zrobić zadymę i kiboli zawołać.

w urzedzie miasta nic by juz nie załatwili bo tych rozmów do wczoraj było za dużo , miasto proponowało układ , inna lokalizacje a kupcy nie chcieli sie zgodzić.

Tak jak Hanna Gronkiewicz -Waltz powiedziała : "rozmów było za dużo i jest na nie już za późno"

tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to już chyba tradycja, że jak coś się chce wydusić od Państwa to trzeba strajkiem i rozgłosem działać.

Pozostaje mieć nadzieję, że władze pokażą ludziom, że te czasy się powoli kończą, tak jak pokazała to wczoraj prezydent W-wy :good:

A co do PiSu to przegięli. Zaraz jakieś Konferencje robią, bo znaleźli temat, żeby na PO nacisnąć.

..co gorsza są ludzie, którzy członków PIS-u, jak i ich zachowanie popierają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest banalna. Wiekszośc tych ludzi żyje nadal w socjaliźmie. Nie chcą się dostosować do nowych warunków. Nie potrafią sie rozwijać. Nie rozumieją specyfiki gospodarki rynkowej. A Niewidzialna Ręka Rynku działa i wymaga nieustającej ewolucji mentalnej, zaradności i doskonalenia się. Jesteś leniem - nie przetrwasz.

Mieli mase czasu aby to zrobić i niech nikt mi nie mówi, że nie mieli pieniedzy itp. Wystarczy troche determinacji i chęci.

Mam dosyć zwiazkowców, kupców, leni smierdzących i innych gejów, którzy zadymą i krzykiem próbują zwrócic na siebie uwagę. "Czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy". te czasy sie juz dawno skonczyły...

W Szczecinie też była podobna sprawa swego czasu. Miasto odebrało kupcom jeden z rynków. Kupcy - zamiast protestów - skrzyknęli sie, zatrudnili fachowców, znalezli inwestorów i wybudowali Dom Kupca: http://img126.echo.cx/img126/2562/10847076419yr.jpg

A PISdolot nie robi nic innego jak tylko zbija kapitał polityczny na ludziach o ograniczonych horyzontach - przestałem ich słuchać już dawno temu...

Kupcy nazywają sprawę zabezpieczenia majatku w KDT - zjodziejstwem - f*ck! dlaczego nie zabrali wczesniej tegoż majątku z tej hali??

I druga sprawa , to pretensje do pani Prezydent o użycie siły , to nie Prezydent określa warunki przejecia lokalu tylko komornik sądowy. on dostał od władz polecenie przejecia lokalu a w jaki sposób to zrobi to juz nie broszka Hanki.

Gwoli sprostowania - nie od władz tylko od niezawisłych sądów kilku instancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa..i jak tu biedna Polsko masz się nam rozwijać, skoro część ludzi stoi w miejscu :disgust:

PIS niech sobie żeruje na naiwnych ludziach i zakłada im klapki na oczy, i niech robi co chce..ja i tak wierzę, że porządek, prawo i co najważniejsze rozsądek zwyciężą :good:

Skończy się w końcu, że np. paru działkowców wstrzymuje budowę obwodnicy miasta, co miało miejsce kiedyś we Wrocku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli sprostowania - nie od władz tylko od niezawisłych sądów kilku instancji

jeden ch.uj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten watek i faktycznie. W Polsce jednak cos sie zmienia.

Jeszcze kilka lat temu byłyby tu same głosy o biednych handlowcach i nieludzkich włodarzach miasta.

Cieszę się, że rozpiździli to w cholerę.

tak sobie myślę, że nawet dobrze, że do tej "wojny" doszło.

W końcu ktoś pokazał, że w Polsce nie ma miejsca na samowolę grupy oszołomów.

Mam nadzieję, że w końcu Warszawa zacznie wygladać na miarę stolicy 40 milionowego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko, oby jak najwięcej pozytywnych działań władz, do których zaliczam akcję pod KDT, a także pozytywnych zmian w umysłach naszych rodaków :cool1: Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja KDT to jedna z lepszych wiadomosci ostatnio dla mnie :naughty:

Moze wreszcie samo centrum miasta zacznie jakos wygladac - choc pewnie sporo poczekamy, bo planow zagospodarowania ludzie widzieli juz cala mase...

Kupcy chcieli miec mega droga dzialke w centrum stolicy za friko, to sie przeliczyli. Wreszcie ktos poprostu zrobil porzadek.

endriuu napisal bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...