Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Drgania podczas gaszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) nie wiem czy ten wątek był juz poruszany na forum .w każdym bądz razie nie znalazłem.Chodzi mi o szarpnięcie,drganie podczas gaszenia silnika? podczas zapalania niema tego objawu.Prosze o odpowiedzi :) Pozdrawiam

Opublikowano

hm.. u mnie jak gasze to lekko zatrzęsie silnikiem jak i budą ale wydaje mi się to jak najbardziej normalne :wink4:

Opublikowano

popraw temat :wink4:

może dwumas :gwizdanie:

Opublikowano

popraw temat :wink4:

może dwumas :gwizdanie:

po pierwsze: dlaczego ma poprawić temat ?

po drugie : dlaczego ma się zająć dwumasem w silniku z 1995 roku

po trzecie: pewnie jeszcze ktoś napisze - dlaczego Ci nie działa klapa gasząca ?

a po czwarte : sprawdzić poduchy pod silnikiem jak i pod skrzynią biegów - dlaczego - bo pierwsze 3 przypadki nie wchodzą w grę i nic więcej nie pozostaje mimo tego, że przy odpalaniu drgawek nie ma.

Opublikowano

po pierwsze: dlaczego ma poprawić temat ?

bo było żle ale juz poprawiłem :wink4:
Opublikowano

szybki jesteś :decayed:! zanim zdołałem odpisać już był poprawny !

Opublikowano

szybki jesteś :decayed:! zanim zdołałem odpisać już był poprawny !

po to tu jestem,,,poprawiam mnóstwo tematów :wink4:

wróćmy do tematu...słusznie uważam,że jedynie co może byc uszkodzone to poduchy ale znając życie pewnie wszystko jest w porzadku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie jutro sprawdzę ;) jak mogę spytać to co zrobiłem złe :] bo jestem na forum od dwóch dni i za bardzo nie wiem :P

Opublikowano

dzięki wielkie jutro sprawdzę ;) jak mogę spytać to co zrobiłem złe :] bo jestem na forum od dwóch dni i za bardzo nie wiem :P

wszystko masz w regulaminie :gwizdanie: nie użyłeś prefiksu w temacie :cool1:
Opublikowano
  • Autor

aa sorki , będę pamiętał na przyszłość :)

Opublikowano

po drugie : dlaczego ma się zająć dwumasem w silniku z 1995 roku

może ktoś założył dwumasa w komplecie ze sprzęgłem : :przebiegly:

Opublikowano

tak, i sprzęgło ze spiekami oraz EGR i klapę gaszącą od 3.0 TDI i jeszcze turbinę sterowaną elektronicznie z ECU od 3.0 TDI

Opublikowano

Sztomel z tego co pamiętam to ty byś zamontował do AVG pompę wody napędzaną paskiem rozrządu :gwizdanie:

Opublikowano

Sztomel z tego co pamiętam to ty byś zamontował do AVG pompę wody napędzaną paskiem rozrządu :gwizdanie:

masz dobrą pamięć, faktycznie taki zdolny byłem :polew:

Opublikowano

na 99% poduszki pod silnikiem... mam to samo sprawdz w jakim sa stanie bo u mnie leci z nich olej :kwasny:

Opublikowano

po drugie : dlaczego ma się zająć dwumasem w silniku z 1995 roku

Sam już nie wiem troche poczytałem o AHU i do tej pory byłem przekonany że jest w nim koło dwumasowe. Dodam że autko mam 98r. z tym silnikiem.

Jest czy nie jest?

Opublikowano
  • Autor

aa jeszcze apropo drgań nie wiem czy to normalne ale przy dość mocnym skręcie przy ruszaniu również występują drgania? chyba ze moje oponki 225 stawiają taki opór :P:P

Opublikowano

po drugie : dlaczego ma się zająć dwumasem w silniku z 1995 roku

Sam już nie wiem troche poczytałem o AHU i do tej pory byłem przekonany że jest w nim koło dwumasowe. Dodam że autko mam 98r. z tym silnikiem.

Jest czy nie jest?

powinnes juz miec... tylko pierwsze ahu z97 nie mialy dwumasa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.