Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zakup dodatkowego klucza


teemasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam ori scyzoryk i potrzebuję dorobić jeden komplet kluczy. Czy potrzebuję zakupić scyzoryk o identycznym numerze taki jaki posiadam typu 8E0 837 ....itd oczywiście z uwzględnieniem częstotliwości w Mhz 315 lub 433 ? Ostatnio chciałem zakupić scyzoryk o nr 8ZO 837.... z taką samą częstotliwością w Mhz jak moja, lecz sprzedający poinformował mnie że ten jego 8ZO 837... nie będzie pasował do mojego auta.

Reasumując czym się sugerować przy zakupie nowego scyzoryka, czy wyróżnikiem są tylko Mhz czy także numery spisane ze scyzoryka ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nr i częstotliwość powinna sie zgadzac....a ty masz zapewne 433,92 Mhz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 315 Mhz 4 przyciskowy scyzoryk z paniciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 315 Mhz 4 przyciskowy scyzoryk z paniciem.

Czyżby kolega posiadał amerykańską wersję A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 315 Mhz 4 przyciskowy scyzoryk z paniciem.

Czyżby kolega posiadał amerykańską wersję A4?

na to wygląda :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny pilot i też mam jeden scyzoryk (plus kluczyki zapasowe, ale już bez immo i pilota). Tak w ogóle, to częstotliwość 315MHz nie jest dopuszczona do użytku cywilnego w Europie. Żeby było ciekawiej to częstotliwość NATO :gwizdanie:. Ale co ma zrobić właściciel amerykańskiej wersji? Też chętnie bym dorobił sobie drugi scyzoryk dla bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak tam Panowie ? Orientuję się ktoś czy tylko megaherce muszą się zgadzać ? Czy muszę zakupić ori scyzoryk z identycznymi numerami ? Znalazłem ostatnio na necie scyzoryki z prawie identycznymi numerami jak mój, różniły się tylko ostatnią literą ( u mnie C a na innych na końcu F chyba ) lecz częstotliwość niestety inna ( 433 ).[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________I nadal nic w tym temacie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam ten sam problem - auto a USA, częstotliwość 315MHz, pilot 3 przyciskowy + 1 panic i z literką na końcu F.

W serwisie chcą za cały komplet (klucz 275zł+ pilot 275zł + kodowanie) 730zł. Gościu co dorabia klucze powiedział, że za 500zł to zrobi ( z jego kluczem).

Na ebay widziałem identyczne klucze jak mój za ok. 30-40$ plus przesyłka. Dorobienie samego grota - koszt chyba 20zł i kodowanie u magika Vagiem 100zł. Razem wyjdzie niecałe 300zł.

Na razie wstrzymałem się z tym, ale we wrześniu zapewne podejmę się tej ostatniej wersji......

Pozdrawiam

PS. Immo można Vagiem zaprogramować, aby adaptować inny klucz do mego auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w USA czesto nie bylo immo w samochodzie. Sprawdzcie u siebie. Wtedy wystarczy grot dorobic + pilot ( ale czestotliwosc musi sie zgadzac wiec dla samochodow z ameryki jest to 315 MHz) a pilota bez VAG-a mozna zaprogramowac - jezeli nie to pojedziecie na spota i ktos wam pomoze :)

Kubeł, ja tez wynazlalem taka informacje - teraz boje sie samochod otwierac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem kluczyk załatwić przez ASO, mimo ze było drożej. W razie kradzieży lub sprzedaży, cala historia jest w ASO i nie ma żadnych problemów(gdyby ktoś marudził: kupujący, ubezpieczyciel, policja etc.). :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w USA czesto nie bylo immo w samochodzie. Sprawdzcie u siebie.

U mnie chyba jest, gdyż po włożeniu klucza, pojawia się ikonka auta z kluczykiem i po chwili znika....

Tak, to masz ;) Ja nigdy nie patrzylem czy jest kontrolka i dopiero jak podlaczylem VAGa i chcialem zaprogramowac to okazalo sie, ze immo ni mo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tez miałem problem z kluczykiem typu scyzoryk. Dowiedziałem sie od gościa który programuje tego typu klucze że musi sie zgadzać częstotliwość, numer np. 8ZO....... i czasami nawet data produkcji. Wszystko to podane jest w środku scyzoryka. Miesiąc czasu szukałem na necie aż w końcu znalazłem (allegro) nówka scyzoryk koszt 360 zł + programowanie w ASO 170 zł i wszystko śmiga. Czasami zakodowanie kluczyka przy pomocy VAGA nie jest możliwe, zależy jakim sprzętem ktoś dysponuje. Ja byłem u 4 magików w Katowicach i niestety nie połączyli się z nowym kluczykiem. Dlatego zdecydowałem się na ASO. Ogólnie kosztowało mnie to kupę nerwów, straconego czasu no i kasy. Gościu który sprzedawał auto powiedział mi ze koszt dorobienia i zaprogramowania klucza max 200 zł, mnie ta zabawa kosztowała ponad 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...