Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koszmar strażaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnie odbierając samochód z parkingu miałem dziwną sytuację... wsiadam odpalam, ale coś mi nie pasuje :mysli: Drążek zmiany biegów zapylony jakiś, konsola również. Mówię ok, pewnie naleciało jak miałem okno otwarte, ale odwracam się a z tyłu na siedzeniach jakby ktoś mąkę rozsypał. Coś tu najwyraźniej nie jest ok...

gasnica01.jpg

gasnica02.jpg

Okazało się, że gaśnica będąca w bagażniku postanowiła sobie wybuchnąć. :wallbash:

Gnój nieprzeciętny, cały bagażnik biały jak na Boże Narodzenie. Na fotkach nie widać tego dokładnie ale boczki, tyły siedzeń były równie białe co te gumowe dywaniki (dobrze, że były). Całe szczęście że miałem zasuniętą roletę, bo inaczej cały ten syf miał bym WSZĘDZIE :ranting1:

gasnica03.jpg

gasnica04.jpg

gasnica05.jpg

gasnica06.jpg

gasnica07.jpg

gasnica08.jpg

gasnica10.jpg

gasnica11.jpg

Kólkami zaznaczyłem elementy rozpadającej się gaśnicy:

gasnica09.jpg

A pomyśleć, co by było gdybym miał ją na przykład pod siedzeniem?

Skończyło się na tym, że pół dnia spędziłem na czyszczeniu wnętrza i doprowadzaniu auta do ładu (przynajmniej miałem pretekst ;)).

Opublikowano

dobrze,ze Ci szyby nie wybilo odlamkiem... :cool1:

Opublikowano

o k**wa .... :shocked:

dobrze ze miales rolee zasunieta bo by jeszcze szybki polecialy ...

Opublikowano

złóż reklamacje :decayed:

i dolącz rachunek za czyszczenie tapicerki... :naughty:
Opublikowano

sprawa cywilna w sądzie o odszkodowanie :wink4:

Opublikowano

Ja pier**le.

Pierwszy raz słyszę o wybuchającej gaśnicy :wallbash:

Chyba swoją zaraz wyp....

Opublikowano

ja swoją wożę w bocznym schowku a wiec w razie wystrzału beda male szkody chyba... :decayed:

Opublikowano

Ja pier***e.

Pierwszy raz słyszę o wybuchającej gaśnicy :wallbash:

Chyba swoją zaraz wyp....

:polew: a czym bedziesz gasic w razie ognia?
Opublikowano
  • Autor

Nie ma co się sądzić bo podstaw nie ma. Kupa jest, bo gaśnica kilka mieśiecy wcześniej powinna iść do sprawdzenia. Tak to bym już ich ścigał.

Moja najwidoczniej miała ustawiony zapalnik czasowy :polew:

PS. sprawdźcie ważność swoich :decayed:

Opublikowano

ja swoją wożę w bocznym schowku a wiec w razie wystrzału beda male szkody chyba... :decayed:

tia...dziure w boku tylko zrobi... :gwizdanie:
Opublikowano

ja swoją wożę w bocznym schowku a wiec w razie wystrzału beda male szkody chyba... :decayed:

tia...dziure w boku tylko zrobi... :gwizdanie:

et tam az takiej siły to nie ma :gwizdanie:
Opublikowano

PS. sprawdźcie ważność swoich :decayed

Mojej ważność upłynęła jeszcze w 2007 r :gwizdanie:
Opublikowano

ja swoją wożę w bocznym schowku a wiec w razie wystrzału beda male szkody chyba... :decayed:

tia...dziure w boku tylko zrobi... :gwizdanie:

et tam az takiej siły to nie ma :gwizdanie:

a tak na powaznie-jedne,co zrobi-to wielki syf w aucie,ze odkurzacz sie zapcha... :polew:

PS. sprawdźcie ważność swoich :decayed

Mojej ważność upłynęła jeszcze w 2007 r :gwizdanie:

wiec szykuj sie na wystrzal soon... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Skoro gaśnica powinna wytrzymać dzwon w aucie to nie sądzę by jej zaszkodziła lekka starość ;)

Profilaktycznie wymieńcie, a w razie czego będzie podstawa by ścigać gaśniczą cepelię.

Opublikowano

...a ja tak z innej beczki...oprucz gasnicy i apteczki,co jeszcze jest obowiazkowe w aucie?

Opublikowano

z tym gaszeniem to niezly zart ... takim czyms mozna najwyzej papierosa komus przygasic bo palacego sie samochodu nie ma szans. a to wozenie gasnicy to ma tyle sensu co wyjscie awaryjne z samolotu na wysokosci 10km :D

ale widocznie ktos z rodziny rzadzacych mial kiedys duzo gasnic do opchniecia - to i przepis sie znalazl :D

a zaloze sie ze wiecej jest takich "skutkow ubocznych" niz pozytku z gaszenia czegokolwiek :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Pamietam kiedyś, na kursie ADR, jak instruktor opowiadał, co robić w razie pożaru...

sp***dalać :polew: :polew: :polew:

A co do gaśnicy, to podejrzewam, że mandat za jej brak bedzie tańszy, niż pranie furki :P

Opublikowano

...a ja tak z innej beczki...oprucz gasnicy i apteczki,co jeszcze jest obowiazkowe w aucie?

W Polsce z tego, co się orientuję to tylko to :tongue4: W Serbii np jeszcze dodatkowo komplecik zapasowych żarówek :decayed:

Co do gaśnicy, to dobrze że starą opchnąłem razem z autem, a do Audiczki kupiłem nowiutką..bo nie chciałbym odkurzać całego bagażnika :tongue4:

Opublikowano

...a ja tak z innej beczki...oprucz gasnicy i apteczki,co jeszcze jest obowiazkowe w aucie?

W Polsce z tego, co się orientuję to tylko to :tongue4: W Serbii np jeszcze dodatkowo komplecik zapasowych żarówek :decayed:

Co do gaśnicy, to dobrze że starą opchnąłem razem z autem, a do Audiczki kupiłem nowiutką..bo nie chciałbym odkurzać całego bagażnika :tongue4:

Nie wiem, jak tam teraz w Polsce z kamizelkami odblaskowymi, ale na pewno jeszcze trójkąt ostrzegawczy jest obowiązkowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.