Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw grajacy do A4-96r?


stanlej

Rekomendowane odpowiedzi

WARTO - akurat tak sie składa, że tej utopii słuchalem również na steg'u fakt mniejszym bo qm 45.4 ale radził sobie z tym zestawem bardzo dobrze.. Ten zestawik ma potencjał !! Uważam, ze cena nie jest wygórowana ( być może jeszcze do malej negocjacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o radio chodzi to ja polecam Beckera Traffic Pro lub Indianapolis. Świetna jakość dzwięku , wyjscie na SUB i dodatkowo nawigacja. Nic dodać nic ująć niby niepozornie wygląda ale wszystko jest wysokiej klasy. Używam go już w 3 samochodzie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota jaka dysponuje kolega to 1500zł, wiec uważam , ze nie warto bawić się w HERTZa , w tej cenie jest duzo ciekawszych klocków

Nastepna propozycja do rozważenie : http://www.allegro.pl/item196978287_morel_tempo_6_nowy_model_gwarancja_fv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (miałem małą awarię neta), nad tymi "morelkami" też myslałem, dobra cena, jednak tochę za duża moc jak na mojego stega (6x75RMS), pojechałem do "fachmena", wykombinowaliśmy tak: 4xkick bass 16,5cm + 2 x tweeter słupik "http://allegro.pl/item198932389_dls_reference_r6a_hi_end_warszawa_od_ss.html" (przykładowa aukcja) + 2 kanały na mostek i sub w bagaż, jeszcze nie wiem jaki ale na pewno coś się dobierze. Montarz w poniedziałek (koszt ok 2500PLN :sad: bez sub-a). Mam nadzieję, że będzie się opłacało. Dzieki wszystkim za pomoc pozdro.

Bartass_1 Jeżeli chodzi o te "focale" powiem ci, że gość mnie zbyt nie przekonał, poza tym te głośniki leżą u niego od około roku... no i mówił, że wzmacniacz "75" jest trochę za słaby. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki te linki z allegro nie dzialaja. wiec podajcie jeszcze raz jakies zestawy .

Mam kolo 1000-1500zl na sprzet audio. Chce kupic jakies radio z mp3 , glosniki ani wzmacniacze nie musza byc super.

Uzywki tez wchodza w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...