Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Regeneracja pompy wtryskowej VP44, czy kupno nowej?


marg0

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 2.5 tdi i padła mi pompa wtryskowa teraz mam zagadkę czy wydać 3 tys i kupić nowa boscha czy zregenerować stara co radzicie ? w sensie chciał bym zminimalizować koszty i myślę o regeneracji tylko czy jest sens i będzie to długotrwała regeneracja jak myślicie ?

Uzupełnij profil ! / Flyer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radekk2000

Za 3tyś to nowej nie kupisz :cool1:Nowa to ok.6-8tyś.Regeneracja od 1500 do 3500zł.A używana ok.2000zł-nie polecam używanej bo nie wiesz ile km jej zostało do przejechania-może 1000km a może nie!A VP44 lubią szwankować.Tylko Bosch-stół pobierczy i regeneracja.Zawsze to dadzą gwarancje!Nie wysyłaj samej pompy-zawiez auto.Niech ją po regeneracji skalibrują i sprawdzą dokładnie na aucie.Bo różnie to bywa!Czasami pod kompem wszystko ok-a na aucie coś nie chodzi jak powinno! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneruj, koszt ok 2000 pln i rok gwarancji :good:

Nie wysyłaj samej pompy-zawiez auto.

Jeśli zakład jest pewny i polecany to można spokojnie wysłać i będzie działało. Z zawiezieniem auta nie jest tak łatwo bo czasami do dobrego mechanika od pomp jest kilkadziesiąt albo i więcej km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej pompie a raczej w jej sterowniku najczęściej pada jeden tranzystor, kiedyś natknąłęm się na fotoporadę naprawy tego ustrojstwa ale linku niestety nie posiadam, może warto poszukać i sprawdzić samemu czy faktycznie to ta przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3tyś to nowej nie kupisz :cool1: Nowa to ok.6-8tyś.Regeneracja od 1500 do 3500zł.

http://www.allegro.pl/item680299322_nowa_pompa_wtryskowa_audi_vp_44_rok_gwarancji.html :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o regenerację to polecam http://www.dieseltechnika.pl./

MIałem z nimi doczynienia i jestem zadowolony

W moim przypadku zdemontowałem pompe, wysłałem i po trzech dniach odesłali zregenerowaną z wszystkimi papierami diagnostycznymi, gwarancją na rok.

Masz nr. GG 6998077 i dogadaj się :rolleyes:

W moim przypadku gruntowna regeneracja wyniosła 1600 zł. + wysyłka ;(

Sprawdź ich ofertę na allegro : użytkownik dieseltechnika

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...