Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?awa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ?awa odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    Dzięki FUTURUM za objasnienie całej sytuacji. Pzdr
  2. ?awa odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    Dzieki za szybką odpowiedz. W tym artykule jest zawarta informacja o braku wałków wywazających w A6BRE. Informacje na temat usterek, części zamienne, serwisu, technika VW: Audi 2.0 TDI, VW 2.0 TDI i nie tylko. Problemy, usterki, oznaczenia silników.
  3. ?awa odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    Witam. Panowie juz sam nie wiem jak to z tymi walkami wywazającymi. Dzwonilem do firmy ktora regeneruje wałki i otrzymalem informacje ze moje A6 2007 BRE ma walki wywazające. Gdzie na forum piszą ze A6 BRE nie posiada walków wywazających. Jeszcze jedno, jezeli auto nie posiada wałków wyważających to w jaki sposób zabierak napędza pompe oleju. Futurum moze bys sie wypowiedział na ten temat. Z góry dziekuję i pozeawiam.
  4. zadnego przodu nie trzeba zwalać. Sciągasz prawą osłonę paska rozrządu i tyle... Tu jest opis ust. kąta wtrysku: http://meszrum.neostrada.pl/2.5TDI.pdf Na forum zalecają ustawienie go na 1* ATDC... Pozdrawiam
  5. 2.5 tdi ma "górną" i "dolną" miskę olejową. Na każdej z nich jest uszczelka może któraś z nich "puściła"?? Z tego co wiem to do wymiany górnej "górnej" uszczelki jest MNÓSTWO roboty... Czego Ci nie życzę. Na początek umyj silnik i obserwój z kąd cieknie...
  6. Jeżeli pedał sprzęgła pracuje jak zawsze to wygląda że sprzęgło do wymiany... Skrzyni raczej nic nie jest...
  7. Kup orginalne (ASO) osłony i zapomnisz o problemie...
  8. Mój AKE to U mnie jest seria... ;(
  9. Witam. Ja u siebie też zmieniałem sprzęgło( allroad 2.5 tdi AKE ). Przed zmianą też miałem takie "tarcie" gdy wciskałem sprzęgło i do tego jeszcze dżwięk "obcierania czegoś". Po wymianie( kpl. sprzęgło + 2mas + wysprzęglik ) "tarcie" ustąpiło, ale... Przez pierwsze 2 tygodnie gdy gasiłem samochód słyszałem jakieś "popiskiwanie" w ostatniej fazie obrotów silnika. Potem „popiskiwanie” zniknęło i z powrotem „obcieranie” pedału sprzęgła powróciło. Auto stoi, na luzie w momencie wciskania sprzęgła, na poziomie kiedy sprzęgło „łapie lub rozłącza się” słychać(bardzo cicho) i czuć takie „obcieranie”. Gdy zwiększę mu obroty do 2.5 – 3.0 tyś. dźwięk się nasila. Sprzęgło pracuje dobrze, nowe poduchy pod skrzynią…. Na razie jeżdżę tak i nie zwracam na to uwagi. Wydaje mi się że może „coś” jest skrzywione na wałku w skrzyni. Nie mam takiej wiedzy ani praktyki żeby temat drążyć więcej. A wywalać kasę cały czas to każdy potrafi…. Pozdrawiam
  10. Nie wiem czy to coś pomoże ale w USA sprzedają zestaw naprawczy... http://www.blauparts.com/proddetail.asp?prod=F5C1112
  11. ?awa odpowiedział(a) na stef75 temat w Audi A4 B5
    zbadaj poduszki pod dyferencjałem... może tam gumy pourywane są....
  12. ?awa odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    zrób LOGI bo beż tego to tylko gdybanie... :gwizdanie:
  13. zamień opony tył-przod i zobacz czy to toś da...
  14. A jak sprawdzane? Na biegu czy na luzie. U mnie na luzie też jest taki "luz". Na biegu ten luz się "dzieli na pół", trochę luzu w przednim dyfie i trochę "luzu" w tylnym dyfie... A tutaj moje "przygody" opisane na AKP: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=72377&highlight=

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.