Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Jasno błękitny biały dym z rury...


GrzesMC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...posiadam audi A4 B5 2.5 TDI V6 99'

przeszukalem praktycznie cale forum i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie ktore mnie dreczy...a mianowicie gdy silnik jest zimny wsyzstko jest ok nie kopci prawie wcale pieknie zapala. Gdy zlapie temperature(90C*) zaczynaja dziac sie rozne rzeczy.. :( na postoju widac jak unosi sie bardzo jasny dym z rury wydechowej..gdy doda sie gazu dym robi sie niebieskawy...(dym a wlasciwie wielka chmura dymu) nie pachnie olejem :audi: rownierz nie bierze oleju stan stoi ciagle taki sam.(ponad polowa na miarce)..bylem u paru "fachmenow" i kazdy rozklada rece i nie ma pojecia co moze byc przyczyna takie zachowywania sie silnika...moze ktos spotkal sie z podobnymi objawami i wie co to moze byc? czekam na dosc szybkie odp bo po weekendzie chce jechac :a4fan: na slowacje i boje sie o to by mi nie stanal gdzies w szczerym polu :rolleyes:

pozdrawiam Grzesiek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zapchana "odma", wpisz w szukajke i porównaj swój problem do innych....

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wymienilem czujnik temp. wody... :cool1: pol godziny odpowietrzal mi sie uklad...gdy uklad byl juz odpowietrzony pojechalem na jazde probna...moim zdaniem auto stalo sie troche bardzije dynamiczne i wszystkie objawy wyzej wymienione przezemnie ustaly... :naughty: nie dymi nie kopci...jedyny jaki leci dym to czarny..(nigdy wczesniej takiego nie bylo z rury zawsze lecial jasny :decayed: )

troche dziwne bo co ma czujnik do kopcenia?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...