Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.6] słaby na gazie po rozgrzaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam pytanko a mianowicie posiadam założony gaz tzw. na śrubę i coś się dzieje z nim niedobrego ponieważ jak samochód się zagrzeje jest bartdzo słaby, natomiast jak jest zimny ma super kopa. co to może być że jak się zagrzeje jest słaby. silnik jest ok. na benzynie śmiga super.

Opublikowano

Czyli instalacja II-giej generacji?? Podjedź do gaziarza, bo emulator Sondy Lambda pewnie nawala.

Opublikowano
witam, mam pytanko a mianowicie posiadam założony gaz tzw. na śrubę i coś się dzieje z nim niedobrego ponieważ jak samochód się zagrzeje jest bartdzo słaby, natomiast jak jest zimny ma super kopa. co to może być że jak się zagrzeje jest słaby. silnik jest ok. na benzynie śmiga super.

kolege regulamin nieobowiazuje

Opublikowano
  • Autor

to jest I generacja na śrubę bez elektroniki.

Opublikowano
to jest I generacja na śrubę bez elektroniki.

:rolleyes: Coś ty założył?? Chyba sobie jaja z nas robisz :rotfl:

Opublikowano
  • Autor

obowiązuje ale ten gaz spędza mi sen z powiek, :cry:wybaczcie

Opublikowano

tak to jest jak się montuje taki szajs do takich silników.

Jedź do gaziarza on ci powie o co chodzi bo to wróżenie z fusów.

Opublikowano
  • Autor

niestety gaziarz nie wie, sam mi polecił taką instalke, mówił że najprostrza jest najlepsza a teraz kicha.

Opublikowano

przede wszystkim zmień gaziarza bo ten jest debilem - bo inaczej nie można tego określić.

Poszukaj autoryzowanego seriwsu firmy, która wyprodukowała twoją instalkę i jedź tam albo wywal ją i przerób na sekwencję.

Opublikowano

Przecież taka instalacja do V6-tki to........ delikatnie mówiąc TORTURA!!! Facet włożył Ci instalację od samochodu gaźnikowego (np. starszej wersji Poloneza)!! Coś chyba kolega nam ściemnia. To MUSI być instalacja II-giej generacji.

Opublikowano
Przecież taka instalacja do V6-tki to........ delikatnie mówiąc TORTURA!!! Facet włożył Ci instalację od samochodu gaźnikowego (np. starszej wersji Poloneza)!! Coś chyba kolega nam ściemnia. To MUSI być instalacja II-giej generacji.

KOLEGA JUZ NIC NIE POWIE bo niemiał czasu na przeczytanie regulaminu i przedstawienia sie :rotfl::rotfl:

Opublikowano

:eek: masakra :eek:

biedna V6-tka jacy Ci ludzie u Nas mogą być pozaerni i oszczędni to cycki opadają

Dziwne że ona wogóle jeździ.....

Opublikowano

ehh nie mial czasu na przeczytanie regulaminu bo ma powazny problem z samochodem!!! dla mnie to calkowicie zrozumiale! chlopaki troche litosci, oboz koncentracyjny sie robi...

Opublikowano
ehh nie mial czasu na przeczytanie regulaminu bo ma powazny problem z samochodem!!! dla mnie to calkowicie zrozumiale!

nie stoi na drodze i nie pisze z lapka wiec sie nie zgodze

chlopaki troche litosci, oboz koncentracyjny sie robi...

wszystkich obowiazuja te same zasady :wink:

Opublikowano
to jest I generacja na śrubę bez elektroniki.

:rolleyes: Coś ty założył?? Chyba sobie jaja z nas robisz :rotfl:

To się nadaje tylko do gaźników

Opublikowano

Tak to potem wygląda jak sie oszczędza na instalacji :bicz:

Opublikowano

Po prostu wydaje mi się fizyczną niemożliwością założenie UWAGA DO:

1. Nowszej generacji silnika z OBDII, :rolleyes:

2. Porządnego motorka V6 :rolleyes:

3. Pojazdu z wtryskiem oczywiście wielopunktowym :rolleyes:

To nie nasz poczciwy Polduś ani Maluch... Gaziarz powinien dostać :bicz:

Opublikowano
Po prostu wydaje mi się fizyczną niemożliwością założenie UWAGA DO:

1. Nowszej generacji silnika z OBDII, :rolleyes:

2. Porządnego motorka V6 :rolleyes:

3. Pojazdu z wtryskiem oczywiście wielopunktowym :rolleyes:

To nie nasz poczciwy Polduś ani Maluch... Gaziarz powinien dostać :bicz:

powem szczerze ze to musi byc dobry mechanior skoro potrafil wlozyc taka instalke do tego silnika :rotfl:

ma talent a wy go linczujecie :rotfl:

Opublikowano
powem szczerze ze to musi byc dobry mechanior skoro potrafil wlozyc taka instalke do tego silnika

ma talent a wy go linczujecie

podpisuję się pod tym. Jeśli samochód jeździł na tym to znaczy, że fachowiec niesamowity :rotfl:

Opublikowano
podpisuję się pod tym. Jeśli samochód jeździł na tym to znaczy, że fachowiec niesamowity :rotfl:

To w VAGu oczywiście żadnego błędu nie ma :rotfl: Po prostu nie ma emulatora Lambdy i silnik źle dawkuje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.