Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.6] słaby na gazie po rozgrzaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile na reduktorze km zrobiłeś?

1) Nie wiem jak w Audi - jeżeli zaworki są reg ręcznie to objaw może świadczyć ze luz za mały mają po rozgrzaniu.

2) Czy objaw występuje po mieście (stanie w korkach) czy na trasie też?

Jeżeli tylko miasto i stanie to może być jak u mnie że po prostyu zaciąga bardzo gorące powietrze spod maski- gaz na to jest wrażliwy i to mocno i stąd słabe auto.

A że I gen to tego silnika - silniki audi np 1,9 TDI czy 1,8 benzyniaki z 89-90 to przestarzałe jednostki już wtedy - jeden wałek, pompa wody na zewnątrz,

konstryukcyjnie jeszcze starsze niż pwrowadzony w 70 latach 1,6;1,8;2,0 Fiata, a te silniczki na gazie śmigają aż miło.

nie wiem jak wygląda historia 2,6 - czy to nowsza konstrukcja czy wywodzi sie jeszcze z lat 80 - jeżlei tak co problemu z I gen być nie powinno.

Jasne dawkowanie będize mniej dokładne, ale porównując spalanie i dynamikę gaźnika na I gen i wtryski na II różnic wielkich nie ma mimo jednak sporej niedokładności dAwkowania I gen.

Opublikowano

woj-o, ten silnik jak już wcześniej wspomniałem jest na wtrysku wielopunktowym. Na dodatek wyposażony jest w system diagnostyki OBD-II, który jest już zaawansowany technicznie. Jest tam też sonda lambda, która działa prawidłowo tylko na rozgrzanym silniku. INSTALACJE I-ej GENERACJI ZALECANE SĄ DO POJAZDÓW GAŹNIKOWYCH!!!

Tutaj - http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9236 to opisałem

Opublikowano
To w VAGu oczywiście żadnego błędu nie ma

na bank nie ma :rotfl:

A że I gen to tego silnika - silniki audi np 1,9 TDI czy 1,8 benzyniaki z 89-90 to przestarzałe jednostki już wtedy - jeden wałek, pompa wody na zewnątrz,

konstryukcyjnie jeszcze starsze niż pwrowadzony w 70 latach 1,6;1,8;2,0 Fiata, a te silniczki na gazie śmigają aż miło.

nie wiem jak wygląda historia 2,6 - czy to nowsza konstrukcja czy wywodzi sie jeszcze z lat 80 - jeżlei tak co problemu z I gen być nie powinno.

kolego ale wtedy nie było w pełni elektronicznych wtrysków wielopunktowych.

Dajmy już spokój - przecież to jakaś paranoja z tą instalacją.

Opublikowano

Może koleś ma II-giej generacji instalację z emulatorem, ale dla nie których to urządzenie to tylko skrzyneczka, która siedzi pod maską i nie wiedzą, że to się programuje.

Opublikowano
ehh nie mial czasu na przeczytanie regulaminu bo ma powazny problem z samochodem!!! dla mnie to calkowicie zrozumiale! chlopaki troche litosci, oboz koncentracyjny sie robi...

http://www.a4-klub.pl/forum/search.php?search_author=joker101

Od listopada ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.