-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich na forum. mam na imię łukasz i posiadam audi a4 2.6. jestem z podkarpacia. pozdrawiam wszystkich
-
[B5 2.6] słaby na gazie po rozgrzaniu
niestety gaziarz nie wie, sam mi polecił taką instalke, mówił że najprostrza jest najlepsza a teraz kicha.
-
[B5 2.6] słaby na gazie po rozgrzaniu
obowiązuje ale ten gaz spędza mi sen z powiek, wybaczcie
-
[B5 2.6] słaby na gazie po rozgrzaniu
to jest I generacja na śrubę bez elektroniki.
-
[B5 2.6] słaby na gazie po rozgrzaniu
witam, mam pytanko a mianowicie posiadam założony gaz tzw. na śrubę i coś się dzieje z nim niedobrego ponieważ jak samochód się zagrzeje jest bartdzo słaby, natomiast jak jest zimny ma super kopa. co to może być że jak się zagrzeje jest słaby. silnik jest ok. na benzynie śmiga super.
-
gdzie znajduje się czujnik ECT w audi a4 2.6
witam, mam pytanko a mianowicie gdzie znajduje się czujnik ECT w audi a4 z 1995r. silnik 2.6. pytam bo climatronic wyświetla mi takowy błąd, iż ten czujnik jest uszkodzony. [ Komentarz dodany przez: szogun0: 02-03-2007, 18:29 ] Jeśli nie zawitasz w dziale Newbie, to jakoś tak będzie się blokowało twoje pisanie. [szogun0]
-
[B5 2.6] Gdzie zamontowany reduktor do gazu
gdzie macie zamontowany reduktor do gazu w audi a4 2.6 ???????? proszę o pokazanjie zdjęć [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 12:48 ] temat też Ci poprawiłem
-
[ALL B5] GAZ
witam, a ja mam pytanko odnośnie ile gazu spala silniczek 2.6 v6 audi a4 przy jeździe w mieście a ile w trasie?? pozdrawiam:-)
-
[ALL B5] GAZ
dzięki za dorade
-
[ALL B5] GAZ
dzięki za odpowiedź ale mam jeszcze jedno pytanko bo jedni mi mówią żę ten silnik dobrze chodzi na zwykłym gazie na śrube natomiast inni że tylko sekwencja. czy ktoś doradzi???????????? z góry dzięki
-
[ALL B5] GAZ
a ja mam pytanko??????????? ile gazu spla a4 na silniku 2.6??????????? zastanawiam się nad założeniem gazu:)
joker101
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta