Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Castrol & Motul


marcys

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez bylem sceptykiem co do Motula. w koncu za namowa kuplem od Dzika z forum i zalałem. wczesniej na Castrolu bral mi 1L na 10000km. teraz nic nie dolewam. Co Motul to Motul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bylem sceptykiem co do Motula. w koncu za namowa kuplem od Dzika z forum i zalałem. wczesniej na Castrolu bral mi 1L na 10000km. teraz nic nie dolewam. Co Motul to Motul.

wczesniej jezzdzile na castrolu to myslalem ze mam usterke bo palil olej.Teraz mam motulka i nic nie dolewammiedzy wymianami.Co motul to motul :naughty: a i mam automat tak jak Bart-S ale to nie ma nic do rzeczy ..chyba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem co zalac. :mysli: :mysli:

zalewaj Motula albo Castrola z pewnego źródła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej lalem Castrola,ale kusi mnie zeby zalac Motula.I teraz sie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej lalem Castrola,ale kusi mnie zeby zalac Motula.I teraz sie zastanawiam.

jak lałeś i wszystko jest ok to lej dalej .... [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 09:01_________________________________________________ale jak Cię kusi to ......... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem co zalac. :mysli: :mysli:

zalej dwa litry castrola i dwa motula :good:

:polew:

Wczesniej lalem Castrola,ale kusi mnie zeby zalac Motula.I teraz sie zastanawiam.

no to zalewaj. Moze być tylko lepiej. zarowno dla Ciebie jak i autora wątku musi to być MOTUL SPECIFIC VW 507.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Bieńka może być Specific 505.01 :)

no jesli marcys nie ma DPF to dla niego tez. teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...