Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wtryski & FMiC & Turbo - Pytania


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę w tej kwesti jak Poziek... poczekać i zrobić wszytko, wtedy to dobpiero będzie "latać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron mówisz o tej Twojej z hidami? :cool1::decayed:

Na pewno się takie znajdą ale chce się czuć lepiej na ulicy :good::polew:

Poza tym wiesz że masz większy moment obrotowy niż nowy Mustang? :cool1::slina:

25 sierpnia termin potwierdzony - wtryski 216 + program :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim starym aucie - octavi AGR miałem 162KM/347Nm 216+FMIC+T-AWX+Program 2lata jeździłem 100tys km zrobiłem i pompa nie padła a auto nie raz w kość dostawało...

Jak nie chcesz za dużo kasy na raz wydać to wrzuć wtryski+turbo+program(lightowy) tak na jakieś 150KM potem dołóż FMIC+pompa+korekta softu myślę ze to będzie najrozsądniejsza opcja zakładając ze jesteś podjarany i już coś musisz mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś doradzić to sugeruję zrobić wszystko jednocześnie...nawet gdybyś musiał poczekać z pół roku to wierz mi warto :good:

Tak Poziek ale nie drażniła by Cię corsa GSI na światłach? :wallbash:

Odkąd ostatnio mi taka na światłach odjechała to decyzja zapadła :gwizdanie: :tongue4:

SoMeS jeśli to był Shrek ta corsa to bym się nie przejmował zbytnio :wink4: :>

A tak na poważnie to zrób wszystko na raz i na samym końcu program, na prawdę jedynie tak warto. Poza tym to zastanawiałeś się co na to twój automat, bo masz przecież automata :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak jak mówiłem nie chce trzaskać 5ciu kółek na raz bo mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia :wink4:

stopniowo wszystko moja niuńka dostanie.. a przeskok ze 110 na 140-150 koni i z 220 na 320 nm/o będzie odczuwalny na pewno... :good:

całą operacje robi mi dynosoft wrocław więc oni już wiedzą jak podejść do automatów Gregory :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak jak mówiłem nie chce trzaskać 5ciu kółek na raz bo mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia :wink4:

stopniowo wszystko moja niuńka dostanie.. a przeskok ze 110 na 140-150 koni i z 220 na 320 nm/o będzie odczuwalny na pewno... :good:

całą operacje robi mi dynosoft wrocław więc oni już wiedzą jak podejść do automatów Gregory :naughty:

Zapytaj się ich czy zmodyfikują ci program w sterowniku skrzyni również i jak shamują tego automata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...