Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pochytac polo czy czekac na acure? :mysli:

Opublikowano

czy wy wszyscy musicie mnie tak tłuc na pojedynkach :rolleyes:

Opublikowano

czy wy wszyscy musicie mnie tak tłuc na pojedynkach :rolleyes:

Ja Cie nie tluke :P

Opublikowano

No ale ładny farcik :decayed:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 87.84 respektu, 8.0394 doświadczenia i 12000 zł.
Opublikowano

czy wy wszyscy musicie mnie tak tłuc na pojedynkach :rolleyes:

Ja Cie nie tluke :P

Ja teraz zajęłam sie Bruno :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:33_________________________________________________

No ale ładny farcik :decayed:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 87.84 respektu, 8.0394 doświadczenia i 12000 zł.

Z kim tak wygrałeś :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ja teraz zajęłam sie Bruno :gwizdanie: quote]

:good:

Opublikowano

ooo widzę co niektórzy to się ładnie wylansowali :gwizdanie:

to trzeba nadganiać po przerwie :decayed:

Opublikowano

proszę mnie nie objeżdżać ... jestem Vipem więc jakiś szacunek się należy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Odkryla mi sie astra gsi :decayed: :decayed: Czekac na acure? :mysli:

Opublikowano

Odkryla mi sie astra gsi :decayed: :decayed: Czekac na acure? :mysli:

Czekac :evil:

Opublikowano

Odkryla mi sie astra gsi :decayed: :decayed: Czekac na acure? :mysli:

Czekac :evil:

a czemu Ty nie jeździsz w teamie A4 klub ?

Opublikowano

chudineze czym ty chłopaku jeździsz? :blink:

VW Corrado G60

Moc: 158 KM

vMax: 231 km/h

v100: 8 s.

Bak: 70 / 70 litrów

ale za pare minut zmiana na coś lepszego

Opublikowano

Miejsca brak ;p Opis mam a4 klub :D

Opublikowano

chudineze czym ty chłopaku jeździsz? :blink:

VW Corrado G60

Moc: 158 KM

vMax: 231 km/h

v100: 8 s.

Bak: 70 / 70 litrów

ale za pare minut zmiana na coś lepszego

Honda Civic Type R 2004

moc: 325 kM

vMax: 283 km/h

v100: 5 s.

to jakim cudem dostałem?

Opublikowano

Respektem i doświadczeniem :evil:

Opublikowano

Respektem i doświadczeniem :evil:

żebyś Ty jeszcze to zdobywał na równych sobie :gwizdanie:

tak się zastanawiam - pomijając że mam to totalnie w d*pie :naughty: jaką masz radochę że co rusz wyzywasz mnie na pojedynki :decayed: przecież to trochę żenujące atakować gościa który jest 15 pozycji niżej :kox: :kox: :kox:

ja od około 30 wyścigów atakuje tych co są wyżej ode mnie bo to na nich robi się statystyki a nie na tych co są niżej :naughty:

Opublikowano

a co ja mam powiedzieć jak na 43 porażki po sprawdzeniu na poczcie 27 mam z wieśkiem m :gwizdanie: :disgust::polew: :polew:

Opublikowano

a co ja mam powiedzieć jak na 43 porażki po sprawdzeniu na poczcie 27 mam z wieśkiem m :gwizdanie: :disgust::polew: :polew:

stary , ale ja mam ataki non stop :decayed: nosz kur.... godzina 19 , 20 , 21 , 22 ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.