Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam nabijam z kim się da ale staram się co chwilę z kimś innym :naughty:

Opublikowano

ja tam nabijam z kim się da ale staram się co chwilę z kimś innym :naughty:

no ja też nie zawsze z tymi wyżej w rankingu bo bez przesady ale z niektórymi nie mam szans, ale też nie nie non stop z jedną osobą bo znam takich co na 45porażek to 31 mają z jedną osobą.......

Opublikowano

Niegrzeczni jestescie i tyle.. :naughty:

Opublikowano

Niegrzeczni jestescie i tyle.. :naughty:

a pojechałem pierwszy raz z Tobą .....

Opublikowano

Niegrzeczni jestescie i tyle.. :naughty:

a pojechałem pierwszy raz z Tobą .....

ja kilka dni temu dostałem baty od Jeżyka ale mu sie dziś zrewanżowałem :decayed:

Opublikowano

kuredu nie przypominam sobie :tongue4:

Opublikowano

kuredu nie przypominam sobie :tongue4:

do końca życia Ci nie zapomnę :gwizdanie:

Opublikowano

Coraz ciężej wyzwać kogos na pojedynek tak są ludzie rozchwytywani :decayed:

Opublikowano

Najlepiej mnie :decayed:

Opublikowano

Coraz ciężej wyzwać kogos na pojedynek tak są ludzie rozchwytywani :decayed:

spróbuj kogoś z pierwszej trójki, oni sa raczej wolni :naughty:

Opublikowano

Coraz ciężej wyzwać kogos na pojedynek tak są ludzie rozchwytywani :decayed:

spróbuj kogoś z pierwszej trójki, oni sa raczej wolni :naughty:

wolna to jest pewnie pierwsza dziesiątka :naughty:

Opublikowano

Oj chyba nie :naughty: Od 5-tej rano, regularnie co godzinę, jestem wyzywany do boju.

Opublikowano

a co ja mam powiedzieć jak na 43 porażki po sprawdzeniu na poczcie 27 mam z wieśkiem m :gwizdanie: :disgust::polew: :polew:

stary , ale ja mam ataki non stop :decayed: nosz kur.... godzina 19 , 20 , 21 , 22 ...

ja mam to samo ale z kimś innym też jest wyżej ode mnie i co mam płakać to jest tylko gra

Chyba wiem o kogo chodzi :evil: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 14:54_________________________________________________

Nie ma problemu :)

BRUNO JEZDZI ALFA! :polew: :polew:

Nie Alfa tylko czyms innym, ale w alfa squadzie, to prawda, ale patrz ktore mam juz miejsce :P[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 14:58_________________________________________________

Najlepiej mnie :decayed:

Za Ciebie malo respektu :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 15:14_________________________________________________

Coraz ciężej wyzwać kogos na pojedynek tak są ludzie rozchwytywani :decayed:

spróbuj kogoś z pierwszej trójki, oni sa raczej wolni :naughty:

Sluze pomoca :cool1:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 15:14_________________________________________________

Oj chyba nie :naughty: Od 5-tej rano, regularnie co godzinę, jestem wyzywany do boju.

Bo za Ciebie duzo respektu jest :gwizdanie:

Opublikowano

Kolejny team kusi mnie zaproszeniem :decayed:. Kosztem swojego lv., naskrobałem 300k zł. Cały czas czekam na propozycję z a4-klub :)

Opublikowano

Jupiiiii 2 miejsce mam :evil:

Opublikowano

Jupiiiii 2 miejsce mam :evil:

a pogratulować :good:

już tylko jeden przed tobą, ale ciężko będzie...

Opublikowano

BrunoNH gratulacje. Jeździsz o puchar xracer.pl, czy tylko dla orłów?

Opublikowano

Ile wydales na smsy :kox:

Opublikowano

chudineze dzięki za dzisiejsze odpuszczenie :decayed::hi:

ale ...

na Twoje miejsce skoczył teraz sęp kuredu i dziobie co godzinę :decayed:

Opublikowano

chudineze dzięki za dzisiejsze odpuszczenie :decayed::hi:

ale ...

na Twoje miejsce skoczył teraz sęp kuredu i dziobie co godzinę :decayed:

Odezwal sie.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.