Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może ktoś pojechać "suhy" ? ten suchelec ze mną wygrał , no i ma a3 :polew:

ciężko go trafić :kwasny:

hehe to ladna masz furke ;)

Suhy dostal za Was :evil:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 121.523 respektu, 10.2312 doświadczenia i 191 zł.

Opublikowano

Bruno :hi::decayed:

Opublikowano

512k :naughty:

:kox: to prawie mam

Opublikowano

odrazu mówię ... :gwizdanie:

kto zacznie ze mną , zaczyna z Bruno :palacz::yeah::pali:

Opublikowano

może ktoś pojechać "suhy" ? ten suchelec ze mną wygrał , no i ma a3 :polew:

ciężko go trafić :kwasny:

hehe to ladna masz furke ;)

Suhy dostal za Was :evil:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 121.523 respektu, 10.2312 doświadczenia i 191 zł.

takie niepozorne c300 tylko :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________

odrazu mówię ... :gwizdanie:

kto zacznie ze mną , zaczyna z Bruno :palacz::yeah::pali:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Musimy sie trzymac razem :cool1:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 22:08_________________________________________________Zeby Wam smutno nie bylo to majster na mnie tez ladnie zarabia :shocked:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 884.269 respektu, 47.8368 doświadczenia i 0 zł.

Opublikowano

może ktoś pojechać "suhy" ? ten suchelec ze mną wygrał , no i ma a3 :polew:

ciężko go trafić :kwasny:

Suhy dostal za Was :evil:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 121.523 respektu, 10.2312 doświadczenia i 191 zł.

:naughty: :naughty: :naughty::good:

Opublikowano

mnie objechał jakiś madas, jak gościa spotkam na żywo to ma wjeb :decayed:

Opublikowano

od kiedy można robić sprint do marketu? i ile się za to dostaje?

dzięki za info :hi::good:

Opublikowano

od kiedy można robić sprint do marketu? i ile się za to dostaje?

dzięki za info :hi::good:

spoko nie ma sprawy :good::naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 22:24_________________________________________________

mnie objechał jakiś madas, jak gościa spotkam na żywo to ma wjeb :decayed:

co się sadzisz :evil:

Opublikowano

od kiedy można robić sprint do marketu? i ile się za to dostaje?

dzięki za info :hi::good:

jak moja paula jedzie do marketu to może to robić jak już jestem po piwku i sam nie siadam za kierownice, i daje jej za to 10pln :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

Trzeniek czym smigasz ??

Opublikowano

B6 :kox:

Opublikowano

Trzeniek czym smigasz ??

małym fiatem 126p :naughty::polew:

Opublikowano

B6 :kox:

Do b6 mu troche leveli brakuje :tongue4:

Opublikowano

BMW 3 :naughty:

Opublikowano

Trzeniek czym smigasz ??

małym fiatem 126p :naughty::polew:

Przypomnial mi sie kawal :gwizdanie:

Trzeniek ma granatowego malucha :shocked: :shocked: :shocked:

Kupil :cool1:

:no: NIE, przytrzasnal drzwiami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

B6 :kox:

Do b6 mu troche leveli brakuje :tongue4:

a jest B6 w menu :mysli::naughty:

Opublikowano

B6 :kox:

Do b6 mu troche leveli brakuje :tongue4:

a jest B6 w menu :mysli::naughty:

Jakas A4 jest ale nie mam jej jeszcze :wallbash:

Ale jutro mam zamiar kupic TT i swojego sprzedaje :gwizdanie:

Bo podobno od jutra gielda bedzie.... :evil:

Opublikowano

Bruno a czemu Ty śmigasz w teamie bella czy coś takiego :mysli:

Opublikowano

B6 :kox:

Do b6 mu troche leveli brakuje :tongue4:

a jest B6 w menu :mysli::naughty:

Jakas A4 jest ale nie mam jej jeszcze :wallbash:

Ale jutro mam zamiar kupic TT i swojego sprzedaje :gwizdanie:

sprzedam Ci swojego furacza... tylko giełdy nima...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.