Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bruno a czemu Ty śmigasz w teamie bella czy coś takiego :mysli:

Tak jakos wyszlo.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 22:37_________________________________________________

B6 :kox:

Do b6 mu troche leveli brakuje :tongue4:

a jest B6 w menu :mysli::naughty:

Jakas A4 jest ale nie mam jej jeszcze :wallbash:

Ale jutro mam zamiar kupic TT i swojego sprzedaje :gwizdanie:

sprzedam Ci swojego furacza... tylko giełdy nima...

A co i za ile :naughty:

Opublikowano

Bo on nie ma A4 tylko Alfe :naughty:

Opublikowano

Bo on nie ma A4 tylko Alfe :naughty:

Tez na "A" :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Honda Civic Type R 2004

moc: 365 kM

vMax: 331 km/h

v100: 5 s.

a takie cuś... nawet doinwestowany :naughty:

Opublikowano

Honda Civic Type R 2004

moc: 365 kM

vMax: 331 km/h

v100: 5 s.

a takie cuś... nawet doinwestowany :naughty:

Ja poluje na takie:

Audi TT 1.8T

moc: 403 kM

vMax: 351 km/h

v100: 4 s.

bak: 91 / 91 litrów

Opublikowano

WKW sie przejechalo.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

WKW sie przejechalo.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O czym Ty piszesz ?? Brales cos :naughty:

Opublikowano

BrunoNH a już prawie kasę schowałem, ale i tak za dużo tego nie było...

Opublikowano

BrunoNH a już prawie kasę schowałem, ale i tak za dużo tego nie było...

Nie liczy sie kasa, ktos mi z przed nosa rafika zgarnal i musialem szukac innej ofiary, wybor losowy... bez urazy...

Opublikowano

BrunoNH a już prawie kasę schowałem, ale i tak za dużo tego nie było...

Nie liczy sie kasa, ktos mi z przed nosa rafika zgarnal i musialem szukac innej ofiary, wybor losowy... bez urazy...

A mi zabrałes daniego, dlatego musiałam zaatakować koksa :polew:

Opublikowano

BrunoNH a już prawie kasę schowałem, ale i tak za dużo tego nie było...

Nie liczy sie kasa, ktos mi z przed nosa rafika zgarnal i musialem szukac innej ofiary, wybor losowy... bez urazy...

luzzz... zapraszam częściej :tongue4:

a mi cały czas xracera zawija... i też trzeba szukać...[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 23:16_________________________________________________

BrunoNH a już prawie kasę schowałem, ale i tak za dużo tego nie było...

Nie liczy sie kasa, ktos mi z przed nosa rafika zgarnal i musialem szukac innej ofiary, wybor losowy... bez urazy...

A mi zabrałes daniego, dlatego musiałam zaatakować koksa :polew:

Aha... i następnym razem pytaj Kaśki czy możesz mnie zaatakować :polew:

Opublikowano

Jak widac kazdy ma tu swoje miejsce i jak sie cos zle ulozy to wszystkim sie plany psuja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurdeeeeeeeeeeeee , dołożyłem do interesu? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 69.0645 respektu, 7.7526 doświadczenia i -4 zł.

Opublikowano

kurdeeeeeeeeeeeee , dołożyłem do interesu? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 69.0645 respektu, 7.7526 doświadczenia i -4 zł.

SKoro mu placiles to chyba sie podlozyl :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurdeeeeeeeeeeeee , dołożyłem do interesu? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 69.0645 respektu, 7.7526 doświadczenia i -4 zł.

chudineze u mnie dołożył chyba 125 :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurdeeeeeeeeeeeee , dołożyłem do interesu? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 69.0645 respektu, 7.7526 doświadczenia i -4 zł.

chudineze u mnie dołożył chyba 125 :kox::polew: :polew: :polew:

Ja dołożyłam u ciebie 120 :decayed:

Opublikowano

kurdeeeeeeeeeeeee , dołożyłem do interesu? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 69.0645 respektu, 7.7526 doświadczenia i -4 zł.

chudineze u mnie dołożył chyba 125 :kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kurdeeeeeeeeeeeee , dołożyłem do interesu? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 69.0645 respektu, 7.7526 doświadczenia i -4 zł.

chudineze u mnie dołożył chyba 125 :kox::polew: :polew: :polew:

tak własnie tyle i chętnie bym dokładał dla niżej w stawce za nieustanne najazdy :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 23:40_________________________________________________Zostałeś wyzwany na pojedynek przez gsx_katana i dojechałeś do mety jako pierwszy. :evil: i się przejechał

Opublikowano

Przekroczylem 20.000 respektu :kox:

Stawiam wszystkim :drinks: :drinks: :drinks::drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Szacun Zią :cool1: :cool1:

:polew: :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.