Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Acura na Corrado? :mysli: Warto? :mysli:

Opublikowano

Acura na Corrado? :mysli: Warto? :mysli:

Moim zdaniem :no: :no: :no:

Opublikowano

Tez wlasnie tak mysle. Acura sie dobrze prowadzi :naughty:

Opublikowano

Auto nie ma, aż takiego znaczenia. Jeżdżę właśnie acurą i nie zamierzam zmieniać... na razie :)

Opublikowano

To było do przewidzenia. Zyskałeś 1898.552 respektu, 72.976 doświadczenia i 20 zł.

Opublikowano

To było do przewidzenia. Zyskałeś 1898.552 respektu, 72.976 doświadczenia i 20 zł.

pewnie z Chudinem :naughty:

Opublikowano

To było do przewidzenia. Zyskałeś 1898.552 respektu, 72.976 doświadczenia i 20 zł.

pewnie z Chudinem :naughty:

:yes2: :yes2: :yes2:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 22:53_________________________________________________grippen wyzwales majstra :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dziękuję koledze gelo za wyzwanie mnie na pojedynek :good:

miło zaliczyć pierwszą wygraną :naughty:

btw gdzie się wyświetlają szczegóły odnośnie pojedynku :?:

Opublikowano

:dance::yeee::dance::yeee::dance::yeee:

Wiedziałem, że Ci się uda. Zyskałeś 5.00 respektu, 3.00 doświadczenia i 5000 zł

Noto pokonczylem wszystkie mozliwe wyscigi :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

:dance::yeee::dance::yeee::dance::yeee:

Wiedziałem, że Ci się uda. Zyskałeś 5.00 respektu, 3.00 doświadczenia i 5000 zł

Noto pokonczylem wszystkie mozliwe wyscigi :evil: :evil: :evil:

z kim tak :shocked:

Opublikowano

:dance::yeee::dance::yeee::dance::yeee:

Wiedziałem, że Ci się uda. Zyskałeś 5.00 respektu, 3.00 doświadczenia i 5000 zł

Noto pokonczylem wszystkie mozliwe wyscigi :evil: :evil: :evil:

z kim tak :shocked:

PUCHAR XRACER

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

panowie a jak tam z rozbudową teamu, ile teraz trzeba naciułać?

i czy ktoś jeszcze chętny jest?

Opublikowano

Dziękuję koledze gelo za wyzwanie mnie na pojedynek :good:

miło zaliczyć pierwszą wygraną :naughty:

btw gdzie się wyświetlają szczegóły odnośnie pojedynku :?:

w mailu

Opublikowano

panowie a jak tam z rozbudową teamu, ile teraz trzeba naciułać?

i czy ktoś jeszcze chętny jest?

my mamy team Siła i Miazga bo na A4_Klub trzeba mieć kolosalny szmal .... jak coś mamy jedno miejsce w teamie a potem można się wycofać .... :evil:

Opublikowano

btw gdzie się wyświetlają szczegóły odnośnie pojedynku :?:

w mailu

tam tego nie ma...

Opublikowano

panowie a jak tam z rozbudową teamu, ile teraz trzeba naciułać?

i czy ktoś jeszcze chętny jest?

my mamy team Siła i Miazga bo na A4_Klub trzeba mieć kolosalny szmal .... jak coś mamy jedno miejsce w teamie a potem można się wycofać .... :evil:

to poproszę jeszcze raz zaproszenie, bo mi wygasło :gwizdanie:

Opublikowano

zapodalem :)

Opublikowano

btw gdzie się wyświetlają szczegóły odnośnie pojedynku :?:

w mailu

tam tego nie ma...

A to co ??

xracer.pl:

Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę!

Pozdrawiamy, xracer.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.