Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Cie zaatakowac..? :decayed:

Opublikowano

Mam Cie zaatakowac..? :decayed:

:banan2: :banan2: :banan2:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 15:22_________________________________________________To było do przewidzenia. Zyskałeś 8527.349 respektu, 173.211 doświadczenia i 14022 zł.

Opublikowano

Ładnie dajesz :gwizdanie:

Opublikowano

Staram sie jak moge :kox:

Opublikowano

Jaki lvl trzeba miec na wyscig "o puchar xracer"? :mysli: zwykle co lvl jechalem nastepny wyscig a tu nie dziala.. Smigam Acura.

Opublikowano

Nie tyle lvl co doswiadczenie. Ale ja tez nie wiem ile trzeba.. :mysli:

Opublikowano

A moze i doswiadczenie.. a Ty jedziesz juz?

Opublikowano

Jeszcze nie.. :thumbdown:

Opublikowano

A czym latasz?

Opublikowano

C2 :kox:

Opublikowano

Ja praktycznie dziś nie gram (pracuję akurat poza kompem :confused4:) dlatego napisałem wczoraj, że oddam konto bo szkoda

Jak coś to czekam na propozycję będę koło 19

Opublikowano

trzeniu :) tym razem Ci się udało :P ale czuj mój oddech za plecami :D (bez skojarzeń hyhy)

Opublikowano

Jaki lvl trzeba miec na wyscig "o puchar xracer"?

Wydaje mi się, że 5000 doświadczenia wystarczy :)

Opublikowano

Ja praktycznie dziś nie gram (pracuję akurat poza kompem :confused4:) dlatego napisałem wczoraj, że oddam konto bo szkoda

Jak coś to czekam na propozycję będę koło 19

I chwala Ci za to krolu zloty :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 17:21_________________________________________________Mnie tez juz troche to nudzi :gwizdanie:

Opublikowano

a kogo nie nudzi

dlatego sobie na spacer z córką pojechałem do lasu .... teraz meczyk a czasem kliknę myszką :wink4:

Opublikowano

a kogo nie nudzi

dlatego sobie na spacer z córką pojechałem do lasu .... teraz meczyk a czasem kliknę myszką :wink4:

Ja czytam ksiazke i od czasu do czasu klikam :naughty:

Opublikowano

a kogo nie nudzi

dlatego sobie na spacer z córką pojechałem do lasu .... teraz meczyk a czasem kliknę myszką :wink4:

Ja czytam ksiazke i od czasu do czasu klikam :naughty:

to oczy pewnie podpuchnięte ekran i książka :naughty:

Opublikowano

a kogo nie nudzi

dlatego sobie na spacer z córką pojechałem do lasu .... teraz meczyk a czasem kliknę myszką :wink4:

Ja czytam ksiazke i od czasu do czasu klikam :naughty:

to oczy pewnie podpuchnięte ekran i książka :naughty:

E tam :tongue4:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 17:54_________________________________________________A jednym okiem jeszcze jakis film w TV ogladam :naughty:

Opublikowano

He, he i od rana, co godzinę, z sekundową dokładnością mnie objeżdżasz :decayed:

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 17:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 16:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 15:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 14:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 13:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 12:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 11:15:21

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 10:15:21

Opublikowano

He, he i od rana, co godzinę, z sekundową dokładnością mnie objeżdżasz :decayed:

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 17:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 16:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 15:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 14:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 13:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 12:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 11:15:21

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 10:15:21

Cicho bo sie wyda :naughty:

Czyzby jak w szwajcarskim zegarku :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.