Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

He, he i od rana, co godzinę, z sekundową dokładnością mnie objeżdżasz :decayed:

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 17:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 16:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 15:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 14:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 13:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 12:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 11:15:21

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 10:15:21

mnie też i prawie taka sama dokładność :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he i od rana, co godzinę, z sekundową dokładnością mnie objeżdżasz :decayed:

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 17:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 16:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 15:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 14:15:23

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 13:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 12:15:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 11:15:21

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-15 10:15:21

mnie też i prawie taka sama dokładność :naughty:

2 sekundy poslizgu byly :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 18:07_________________________________________________I jeszcze chudineze razem z Wami :polew:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 18:08_________________________________________________Ciekawe jaka bryka na 40 bedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sekundy poslizgu byly

to musisz miec slabo rozwiniete wychodzenie z poslizgu hyhy :decayed:

125 Wychodzenie z poślizgów :naughty:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________Wiesiek to Ty mi Madasa zabrales :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co nie ma nikogo na to konto?

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 19:24_________________________________________________hmm :mysli: idę na impre dziś dzień wojska polskiego trzeba strzelić lufę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 Wychodzenie z poślizgów :naughty:

hyhy Bruno mam podobna taktyke :cool1:

No to co nie ma nikogo na to konto?

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 19:24_________________________________________________hmm :mysli: idę na impre dziś dzień wojska polskiego trzeba strzelić lufę :decayed:

a potem poodpoczywac na majorce? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co nie ma nikogo na to konto?

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 19:24_________________________________________________hmm :mysli: idę na impre dziś dzień wojska polskiego trzeba strzelić lufę :decayed:

Marek skad Ty masz tyle kasy :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek to Ty mi Madasa zabrales :gwizdanie:

A teraz Ty mi się zrewanżowałeś :)

:polew: masz chudineze, mnie i jeszcze Ci mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek to Ty mi Madasa zabrales :gwizdanie:

A teraz Ty mi się zrewanżowałeś :)

Moj Ci on :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek to Ty mi Madasa zabrales :gwizdanie:

A teraz Ty mi się zrewanżowałeś :)

Moj Ci on :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee pipki wróciłem z impry i co taka cisza?

walcie moje konto bo odpuszczam i popuszczam :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a misie net w domu zrąbał i nie mam go na razie więc jak by ktoś chciał miejce w teme mogę odstąpić ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee pipki wróciłem z impry i co taka cisza?

walcie moje konto bo odpuszczam i popuszczam :polew: :polew:

Ja tez, juz mnie ta gierka nie cieszy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeszcze wkleje ile ze Wieska dostaje :naughty:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 13982.1015 respektu, 212.6248 doświadczenia i 525 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to że jak się chce być w czołówce to najlepiej z pracy zrezygnować i rodzinę wysłać na wczasy ...fajnie byłoby jakby to że ma się dobrą pozycję zależało też od myślenia i jakiś innych czynników niż nabijanie przed kompem całe dnie i noce .... jadę na spacer z dzieckiem na 3 godz i spadam o kilka pozycji i tylko dlatego że inni mają więcej czasu niż ja ...... czasem jednak sobie wejdę popykać jak nie będzie co robić ...... i dzięki wszystkim za dobrą rywalizację przy kompie :evil::naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej się zyskuje na nieobecności innych. Taka gra, po pewnym czasie zaczyna nudzić. Chyba oddam konto synowi :)

Jedyne co mnie tam jeszcze trochę kręci, to team :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja drugi dzień z rzędu siedzę z rodzinką i znajomymi przy grilu i korzystam z uroków WiFi...

trzeba przyznać że gierka jest mało zajmująca... więc narazie daję radę... ale fakt nudzi się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BrunoNH jesteś w tak komfortowej sytuacji, że wystarczy Ci raz na godzinę strzelić we mnie i to wsio. Obieram też podobną taktykę. Strzelam tylko w Graznego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie dziwnie to wygląda... rzeczywiście jeden strzał na godzinkę i spokój... nikt nie dogoni... trochę to dziwnie skonstruowane

na plus to że mimo wszystko gra nie jest ustawiona na zarobek... trzeba przyznać że w TOP 10 wysyłanie smsów jest bez sensu bo bez większego problemu samemu zarabia się tyle że wystarcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie dziwnie to wygląda... rzeczywiście jeden strzał na godzinkę i spokój... nikt nie dogoni... trochę to dziwnie skonstruowane

na plus to że mimo wszystko gra nie jest ustawiona na zarobek... trzeba przyznać że w TOP 10 wysyłanie smsów jest bez sensu bo bez większego problemu samemu zarabia się tyle że wystarcza...

Ujme to tak :mysli:

Wykupienie jednego glupiego skilla 20k :shocked: :shocked: :shocked:

Aby zdobyc lvl potrzeba takich 12 czyli 240k kasiory, a z wyscigu o puchar ciagle wpada tylko 50k :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie macie racji twierdzac ze raz strzelic kogos na godzine wystarczy :no: :no: :no:

Ja dostaje za Wieska 16k respektu, ale wezmy pod uwage ze Wiesiek szczeli trzech tych co sa pod nim i za kazdego zgarnie 10k :mysli:

Rachunek jest prosty 30k-16k dla Wieska, a wiec nie wystarczy jednego.... :naughty: :naughty:

Co do czasu to fakt faktem, ze gralem od rana do wieczora i tracila na tym moja rodzina najbardziej chyba, a ja sie powoli uzaleznialem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Rzeczywiscie gra nie jest nastawiona na myslenie, wystarczy klikac myszka co jakis czas i tyle :mysli:

Ja preferuje gry gdzie mozna chociaz troche wykazac sie inteligencja i nie jest tak liniowa jak ta....

Moze jak bedzie druga poprawiona edycja to jeszcze zagram, poki co to dostalem nowa robote i musze sie jeszzce przygotowac, poczytac troche itp... :gwizdanie:

Wczesniej wlasnie czytalem ksiazke przed kompem i co jakis czas klikalem myszka z sekundowa dokladnoscia, to nie jest to "co tygryski lubia najbardziej" :tongue4:

A zauwazylem ze jestem uzalezniony jak juz zaczalem sobie budzik nastawiac i polowac cala noc na ludzi, to juz chyba bylo przegiecie :naughty: :naughty:

Zycze Wam sukcesow, ja juz sie wyleczylem z tego, moze jakby jakas kaska w irl z tego byla... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...