Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:) a jakie są korzyści z przyłączenia się do grupy? Chodzi mi o kasę, respect i doświadczenie
Opublikowano

Żadnego oprócz tego, że jedziemy pod jedną banderą :beach::yeah:

Opublikowano

Korzyści mają być dla teamu, a nie osobiste dla Ciebie :)

Opublikowano

a macie wolne miejsca w teamie? :)

Opublikowano

Na razie nie, ale będą. Chyba że masz naskładane 3 mln kasy :decayed:

Opublikowano

niestety nie. Hmmm powie mi ktoś z doświadczenia jak najszybciej można jeździć na coraz lepszych wyścigach? Ładować całą kasę w kierowcę, czy zbierać na lepszy samochód?

Opublikowano

Lepsze wyścigi zależą wyłącznie od doświadczenia kierowcy

Opublikowano

Czy jest na to jakiś wzór kiedy mogę przystąpić do lepszego wyścigu?

Przykładowo: Dodajemy wszystkie statystyki / 12 i wychodzi nam jaki mamy level.

Opublikowano

są progi na kolejne wyścigi... np: dany wyścig od 40.000 respektu

fury nie zmieniaj bo nie ma sensu... nic przy niej nie rób również... ktoś ostatnio w top20 jeździł cieniasem i wygrywał jak chciał z wszystkimi pod sobą...

najważniejszy respect, póxniej doświadczenie a na poprawę samopoczucia - lepsza fura...

Opublikowano

Ja jeżdżę Cieniasem :) i nie to żadnego znaczenia przy pojedynkach

Opublikowano

Rozumiem.

Mam

Respekt: 237.75

Doświadczenie: 93.24

No i jakoś nie mogę jeszcze startować w żadnym drifcie :(... nie wiadomo kiedy będę mógł ? Trzeba strzelać?

Opublikowano

ja strzelałem...

Opublikowano

najważniejszy respect, póxniej doświadczenie a na poprawę samopoczucia - lepsza fura...

Właśnie zaatakowałem gościa co miał mniej respa i przegrałem :/... coś jeszcze musi się liczyć ( gość ma ten sam level)

Opublikowano

widzę A4 Klub tam rządzi :>

http://xracer.pl/index.php?ref=222

pozdrawiam

Opublikowano

tak gra ostatnio jakiś Rajnergt :shocked: :shocked: :shocked:

to chyba już trzeba mieć coś z głową ...dwa dni tak daje - masakra :polew: :polew: :polew:

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 08:46:52

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 06:52:48

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 05:52:36

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 04:49:59

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 03:46:32

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 02:40:45

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-28 00:52:45

Opublikowano

Kiedys sie zmeczy :polew:

Opublikowano

A ja już w to od dłuższego czasu nie gram :decayed: Nawet nie wchodzę żeby zobaczyć co się dzieje. Można jakoś tam konto usunąć ?

Opublikowano

to tak dla potomnych... żeby widzieli że z A4 lepiej nie zadzierać :polew:

72277266.png w690.png

80153621.png w561.png

Opublikowano

Co za przyczyna że grę wyłączyli?

Opublikowano
:mysli: może wzięli się za nasz respekt teamowy bo ostatnio coś nie naliczało go wcale

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.