Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

chudineze powiedz kto Cie procz mnie objezdza ?? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

btw gdzie się wyświetlają szczegóły odnośnie pojedynku :?:

w mailu

tam tego nie ma...

A to co ??

xracer.pl:

Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę!

Pozdrawiamy, xracer.pl

tak, ale to nie są takie szczegóły jak tutaj cytujecie...

Opublikowano

btw gdzie się wyświetlają szczegóły odnośnie pojedynku :?:

w mailu

tam tego nie ma...

A to co ??

xracer.pl:

Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę!

Pozdrawiamy, xracer.pl

tak, ale to nie są takie szczegóły jak tutaj cytujecie...

jak Ty atakujesz to masz szczegoly :gwizdanie:

Opublikowano

jak Ty atakujesz to masz szczegoly :gwizdanie:

ale jak ktoś mnie atakuje to już nie...

dobra, kumam...

Opublikowano

chudineze powiedz kto Cie procz mnie objezdza ?? :mysli: :mysli: :mysli:

Nie ma chętnych :naughty:

Opublikowano

Gra sie wysypala :thumbdown:

Opublikowano

:wtf: :wtf: :wtf:

Dziala Wam gra ???[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:54_________________________________________________A moderator jutro wyjezdza na tydzien :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:54_________________________________________________

Gra sie wysypala :thumbdown:

Bylem prawie pierwszy i musiales popsuc :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

BrunoNH to jest forum a nie xracer, i jak na razie ja tutaj jestem gora.. :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hahaha. No teraz to mnie rozbawieś kolego. Wiem, że szybko biegasz ale nie masz szans z tymi samochodami. Idź lepiej kupić sobie jakąś brykę i wtedy tu wróć. Inaczej nie mogę wpuścić Cię na tor!

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Noto mamy bigos :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:59_________________________________________________Auta tez kupic nie moge bo niema w salonie :mysli: :mysli:

Opublikowano

Noto mamy bigos :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Bee Gees :naughty:

BeeGees.jpg

:polew: :polew: :naughty::kox:

Opublikowano

:rant: :rant: :rant: :rant:

56 tysi respa juz mialem i brakowalo mi tylko 4 do lidera :rant: :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

Chcialem isc do pracy a tu d*pa.. :thumbdown:

nara

Opublikowano

Noto mamy bigos :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Bee Gees :naughty:

BeeGees.jpg

:polew: :polew: :naughty::kox:

:OMG: :OMG: :OMG: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :punk: :punk: :punk::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Zostałeś wyzwany na pojedynek przez brunonh i dojechałeś do mety jako pierwszy. :evil:

Opublikowano

Tego chyba jeszcze nie było..., przegralem dwa pojedynki w jednym czasie :confused4:

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-14 09:11:22

xracer.pl Zostałeś wyzwany na pojedynek 2009-08-14 09:11:22

Opublikowano

No i przyszła kryska na matyska :evil:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 2819.4265 respektu, 93.5114 doświadczenia i 0 zł.

Opublikowano

Madas :baseball: :bicz3: miało być 8=8 i pas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.