Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wtf:

Wczoraj 400k wydalem na rozwoj kierowcy i podnioslo mi sie tylko o 3 levele :disgust:

A dzisiaj mam nastepne 400k i pewnie podniesie sie tylko o 2 :confused4:

A jutro pewnie o 1 :wallbash:

Tez tak macie :mysli:

Opublikowano

My tak nie mamy bo jesteśmy ciency jak na twoje top :tongue4:

Opublikowano

:wtf:

Wczoraj 400k wydalem na rozwoj kierowcy i podnioslo mi sie tylko o 3 levele :disgust:

A dzisiaj mam nastepne 400k i pewnie podniesie sie tylko o 2 :confused4:

A jutro pewnie o 1 :wallbash:

Tez tak macie :mysli:

Im wyżej jesteś tym wiecej wszystko kosztuje :naughty:

Opublikowano

My tak nie mamy bo jesteśmy ciency jak na twoje top :tongue4:

I kto to mowi masz tylko 5k respektu mniej odemnie :naughty:

Opublikowano

My tak nie mamy bo jesteśmy ciency jak na twoje top :tongue4:

I kto to mowi masz tylko 5k respektu mniej odemnie :naughty:

bo trudno cię dogonić jak na mnie zdobywasz sobie pkt. respektu :disgust:

Opublikowano

zacząłem grać... gonie grippena :naughty:

ciekaw jestem kiedy mi się znudzi :mysli:

Opublikowano

Ufff... Miałem całodniowy wyjazd i spadłem troszkę w rankingu. Zaraz się biorę za odrabianie strat :decayed:

Opublikowano

Oddam konto bo nie mam siły na BrunoNH wieśka mi zabrał i klapa :naughty: :naughty:

Opublikowano

Oddam konto bo nie mam siły na BrunoNH wieśka mi zabrał i klapa :naughty: :naughty:

Nie samym Wiskiem czlowiek zyje :naughty: :naughty: :naughty:

A klapa zadnego Ci nie zabralem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I klepe też mi już zabrałeś :rant:

Opublikowano

slaweq duzo za mnie dostajesz? :decayed:

Opublikowano

I klepe też mi już zabrałeś :rant:

Aaaaa.... mowisz o tej tirowce :mysli: Nie wiedzialem ze ma alfonsa, ale musze przyznac ze troche sie z nia pozabawialem pomiedzy wyscigami :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie ta sama :bicz3:

Opublikowano

No właśnie ta sama :bicz3:

Przynajmniej co godzine masz immunited dzieki mnie :evil: Ja nie mam juz od rana :disgust:

Opublikowano

Ale trzymaj terminy bo znowu mi kasę zarypałeś

Opublikowano

slaweq duzo za mnie dostajesz? :decayed:

Za wszystkich z pierwszej 20-tki dość sporo sie dostaje :decayed: Jeśli Cie kilka razy objechałem to pewnie dlatego, że wszyscy byli zajęci :wink4:

Opublikowano

A objezdzaj :naughty: Wazne, ze swoj :decayed:

Opublikowano

Ale trzymaj terminy bo znowu mi kasę zarypałeś

Fakt spoznilem sie 6min i sam sie zdziwilem ze jestes jeszcze wolny :shocked: :shocked:

I nie zarypalem tylko wygralem :evil:

Opublikowano

Fakt spoznilem sie 6min i sam sie zdziwilem ze jestes jeszcze wolny :shocked: :shocked:

A widziałeś tu jeszcze jakiegoś cwaniaka :polew: :polew:

Opublikowano

Fakt spoznilem sie 6min i sam sie zdziwilem ze jestes jeszcze wolny :shocked: :shocked:

A widziałeś tu jeszcze jakiegoś cwaniaka :polew: :polew:

Jeden jest nademna w tabeli, nie dorastam mu do piet :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.