Skocz do zawartości
IGNOROWANY

piszczący pedał sprzęgła i sprężyny tył


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem dość swieżym użytkownikiem A4 okolo pół roku i jest bosko wcześniej miałem trzy ople ale teraz wiem co to jest jazda prawdziwym autkiem, niestety mam kilka problemików z moją niunią z tego co czytam tutaj na forum to częste przypadłości ale dwie szczególnie mnie denerwują mianowicie piszczący pedał sprzęgła w kabinie zglądałem tam i pisk dochodzi z tłoczka w pedale jest tam taka teflonowa tulejka smarowanie jej nic nie daje ale jak ją przekręcę to nie piszczy ale tylko na chwilę bo po parunastu razach deptania znów to wraca :oops::oops::oops: już brak mi nerw a to tak denerwuje co z tym zrobić?. A druga sprawa to czy normalne jest że w naszych autkach tylne sprężyny seryjne w sedanie układają się w lekkim łuku i trą o osłonę amorka czy to coś poważnego zobaczcie u siebie :roll: . czytam to forum już trzy dni jest zaj....iste jak umyję moją czarną perełkę to wam ją pokażę

[ Dodano: 2006-06-11, 02:38 ]

ten pedał sprzęgła tak mnie zirytował że się dzisiaj ponownie się za niego wziołem ale tym razem strzykawka z drobną igłą i olej silnikowy i wstrzykłem gdzie tylko dało radę i.... cisza nastała błoga ciszaaa !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tylko na jak długo ? :lol: oby na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę, ale pare dni temu powstrzykiwałem drobną igłą olej silnikowy : na tłoczek, na tuleje, pod tuleje, i na łożysko łapy tłoka bo tam trzeszczało jak w samochodzie było gorąco dziwne ? ale prawdziwe. No i od tego czsu ciszaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...