Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mocny dizel z Dynosoftu ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzebalem troszke po necie i znalazlem swiezutki wykresik mocnego dizelka

golf2w.jpg

:evil: :evil: :evil: :evil:

moze kilka słow od Dynosoftu ... :wink4:

Opublikowano

Wykres z painta ?

Opublikowano

Rzeczywiscie mocny :evil:

Opublikowano
  • Autor

Wykres z painta ?

nie .. poprostu mocny dizel .... :naughty:

Opublikowano

Wykres z painta ?

nie .. poprostu mocny dizel .... :naughty:

Nie, po prostu coś jest przerabiany wykres

Opublikowano
  • Autor

Wykres z painta ?

nie .. poprostu mocny dizel .... :naughty:

Nie, po prostu coś jest przerabiany wykres

gdze to coś widac ?

Opublikowano

tez widze ze wykres przerabiany, prosto zauważyć

Opublikowano

Wykres z painta ?

nie .. poprostu mocny dizel .... :naughty:

Nie, po prostu coś jest przerabiany wykres

gdze to coś widac ?

wiesz co...weź nie pitol że tego nie widzisz

Opublikowano

Wykres z painta ?

nie .. poprostu mocny dizel .... :naughty:

Nie, po prostu coś jest przerabiany wykres

gdze to coś widac ?

wiesz co...weź nie pitol że tego nie widzisz

Spankej nas wkręca :kox:

Opublikowano

nie ma ciągłej kreski, na załamaniu widać przy 2800 obr.

Opublikowano

A nie jest to przypadkiem wykres Golfa 2 z silnikiem 2,5 TDi?? W zeszłym roku było to chyba najszybsze TDI.

Tu troszke pisze na ten temat :tongue4:

http://www.racingforum.pl/index.php?s=114f8024399e3b3f3adf3062bf558091&showtopic=55532&st=80&p=734867&#entry734867

Opublikowano

Tak to właśnie ten Golf 2.5 TDI (oczywiście R5)

Opublikowano
  • Autor

Wykres z painta ?

nie .. poprostu mocny dizel .... :naughty:

Nie, po prostu coś jest przerabiany wykres

gdze to coś widac ?

wiesz co...weź nie pitol że tego nie widzisz

hmm .... nie widze ... gdzie ta przeróbka ... ? :naughty:

p.s no i sie wyjasnilo co to za dizel ... :wink4:

tez widze ze wykres przerabiany, prosto zauważyć

taaaaa .... przerabiany jak cholera ... :decayed:

Opublikowano

Przeciez ten projekt juz ma troche czasu. Dziwie sie, ze nikt nie skojarzyl go...

W dodatku jest obok logotypu DS na gorze wykresu :decayed:

dsc1409gx6.jpg

Opublikowano
taaaaa .... przerabiany jak cholera ..

jak bym wstawił wykres mojego auta z mocą np 2razy mniejszą niż tu przedstawiona , to też byś pewnie stwierdził, że paint zrobił robote, czy tam photoshop .

Pierwszy raz widze takie przeciągniecie kresek na wykresie z hamowni. Tyle ode mnie :decayed:

Opublikowano

w tym opisie z linka, wyjaśnili że te przeciągnięcia to po krótkim włączeniu nitro

Opublikowano

niby tak , ale dla mnie dziwnie, BTW niezły kox 660 Niuta , przy 2500 obr ,

Opublikowano

R5 mają potencjał, w końcu mają sobie radzić także z 5 tonowymi (plus ew. przyczepa) Crafterami. Zresztą najlepsze konstrukcje VAG-a czyli rzędowe 1.9 i 2.5 pozostały (oczywiście jakieś ich ewolucje) do dziś w dostawczakach, bo jakby tam zaczęli wkładać padaki typu 2.0 lub v6 toby ich przedsiębiorcy zjedli

Opublikowano

w tym opisie z linka, wyjaśnili że te przeciągnięcia to po krótkim włączeniu nitro

Za przeproszeniem, gówno prawda.

Moment i moc muszą być na takich wykresach funkcjami.

A ten wykres nie jest.

Bo dla 2800 rpm posiada 2 różne wartości w tym samym czasie, a fizyka temu przeczy.

Opublikowano

w tym opisie z linka, wyjaśnili że te przeciągnięcia to po krótkim włączeniu nitro

Za przeproszeniem, gówno prawda.

Moment i moc muszą być na takich wykresach funkcjami.

A ten wykres nie jest.

Bo dla 2800 rpm posiada 2 różne wartości w tym samym czasie, a fizyka temu przeczy.

Podobno to by uslizg sprzegla przy strzale nitro i w sumie mozna sie z tym zgodzic.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.