Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działający licznik


neokamil

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w mojej a4 nie działa licznik prędkości oraz mam zanikające piksele w fisie :(. Co poradzicie, może namiary na jakiegoś magika który sie tym zajmuje? Dzięki z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuakaj na forum..takze na allegro sa aukcje gdzie naprawiaja liczniki.

tylko musisz sie zastanowic czy warto.Koszt naprawy takiego licznika czasami jest wiekszy od zakupienia nowego-uzywanego na allegro.Jesli nie masz fis`a to polecam zamiane na taki. Jesli masz troche filipu to zrobisz to sam i koszty sa naprawde niewielkie-tylko koszt licznika i manetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :good: ja też slyszalem ze przyczyna moze byc czujnik predkosci, gdzies pod skrzynia biegow, moze to dlatego nie dziala mi licznik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też miałem problem z licznikiem który przestał pokazywać prędkość. Więc pojechał na szrot, na miejscu sobie wymieniłem czujnik i po problemie. Koszt 25 zł. A czujnik znajduje się w skrzyni zaraz koło prawego przegubu. przekręcasz go delikatnie i wyciągasz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi z Mińska Maz :wink4: W którym miejscu znajde dobry sklep z czesciami samochodowymi, w ktorym znajde ten czujnik predkosci :> czekam na wasze odpowiedzi :naughty: pozdro

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 12:20_________________________________________________czy tak wyglad czujnik ktory powinienem kupic do aud A4 98r.?? http://moto.allegro.pl/item711404718_audi_a4_a6_passat_czujnik_predkosci_obrotowej_esp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej a4 b5 96r 1.8 adr czujnik wyglądał dokładnie tak http://allegro.pl/item711382551_czujnik_impulsator_012409191d_vw_skoda_audi.html .Jak będziesz kupował go w sklepie to weź ze sobą stary czujnik żebyś dobrał odpowiedni.U mnie okazało się że wtyczka niepasowała i musiałem wymienić.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za odpowiedz :good: pozdrawiam

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 19:28_________________________________________________mam takie nie typowe pytanie, az glupio pytac... czy krzywa felga moze byc przyczyna nie dzialania licznika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie nie typowe pytanie, az glupio pytac... czy krzywa felga moze byc przyczyna nie dzialania licznika??

Pierwsze słyszę. Krzywa felga nie ma wpływu na licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mi sie tak wydawalo ze to nie mozliwe ale po wyprostowaniu moj licznik dostal oswiecenia i dziala :> cuda? :> dzieki za odpowiedz :good:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 20:02_________________________________________________wkurwia mnie ten licznik dziala i nie dziala... juz mam dosc

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jade dzis do elektryka podpiac sie pod kompa i podobno ma pokazac czego to wina... [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 09:15_________________________________________________DZIALA :> dziekowa dla wszystkich co od poczatku mowili ze to czujnik :rolleyes: pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...