Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Drobny wyciek - czujnik oleju ?


Elber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni zauważyłem ze w garażu są drobne plamy z oleju, z każdym dniem plam jest coraz więcej ;/ ,dzis pojechałem do mechanika i stwierdził ze to będzie czujnik oleju do wymiany czy jest to możliwe ? Dodam ze na obecnym oleju przejechałem juz 15 tys i wyświetla mi sie komunikat 1 n1 ,na dniach planuje go wymienić lecz najpierw chciałbym usunąć wyciek :/ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć ,że kapie z czujnika ,jest wiele innych newralgicznych punktów silnika ,gdzie z reguły wydostaje się olej ,więc najlepiej było by dobrze sprawdzić motor . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik wymieniłem bo podono z niego leciało, niestety dalej widzę w moim garażu plamy :/. Zdjąłem wszystkie osłony z tego co widać to poci sie przy misce olejowej,przy filtrze oleju również jest zapocony sam juz niewidem co to możne być :/ moze ktos z was zna jakies czułe miejsca na wycieki w A4 :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw musiałem wymienić odmę potem zaczęło ciec z uszczelki chłodnicy oleju (nad filtrem) a ostatnio wymieniłem też czujnik ciś. oleju. Teraz jest sucho. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik wymieniłem bo podono z niego leciało, niestety dalej widzę w moim garażu plamy :/. Zdjąłem wszystkie osłony z tego co widać to poci sie przy misce olejowej,przy filtrze oleju również jest zapocony sam juz niewidem co to możne być :/ moze ktos z was zna jakies czułe miejsca na wycieki w A4 :) ??

ja tez wymienilem ten czujnik i jeszcze przez dwa dni po wymianie kapnal mi olej ale do dlatego ze caly tyl silnika byl w oleju i porostu sciekal

jak dlugo jezdzisz na nowym czujniku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie trochę pocieszyliście, zdaje mi sie tak jakby przestawało :P dzisiaj nie zauważyłem juz żadnej plamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...