Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Moja A4:)


Coldfire28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym pokazać swoją A4.

Autko z 1995r. 192 000 km przejechane - 1,9 TDI 90 koników:)

Opis:

Klimatronik

Wspomaganie kierownicy z regulacją

Immobilaizer

Hak

2xPP

ABS

Klimatyzacja

Felgi oryginalne 17'

Elektryczne lusterka

Co chcialbym zmienic

1) Elektryczne szybki z przodu. Jesli ktos to robil i wie jakie to koszta to prosze o napisanie:)

2) Wymiana foteli na biala skore lub czarno biała lecz nie moge znalezc w rozsadnej cenie... Moze ktos ma do sprzedania? I jesli ktos z Was sie orientuje jakie fotele by przypasowaly do b5 z innych modeli to prosze o pomoc:)

3) Myślalem o jakis innych felgach rowniez 17':)

4) Przyciemnic szybki:)

Autko wygląda tak:

PqCuKlS.jpg

aV1u7BFA.jpg

aV1u7VCJ.jpg

aV1u8jz9.jpg

PqCvCe0.jpg

PqCvOHJ.jpg

Prosze o komentarze i ocene a takze o wasze sugestie co do zmian, moze ktos z was cos fajnego zaproponuje:) Pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawałby sie smieszny dla niektorych.... Ale jest prawdziwy.... Posiadal audiczke moj wujek od 1999r ktory jezdzil nia bardzo malo. W tyg 2x po ok 70-80 km + jakies tam tez inne trasy w nielicznych syt. Przebieg sprawdzalem:) Wiec jest prawdziwy bo na poczatku tez sie dziwilem i wszyscy w okolo mowili ze to niemozliwe, a jednak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze jeszcze tylny zderzak nie wymieniony na polift, byl by komplet, autko fajnie sie prezentuje, daj jeszcze jakies fotki sierodka, i taka moja mala sugestia - wypoleruj wydech, mala rzecz a cieszy oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyrzeźbiony polift w pierwszym momencie pomyślałem, że pomyliłeś się w opisie, że to nie '95 tylko '99 rok :)

Ładnie się prezentuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna czerwień :kox: Jeszcze tylko maske z przodu wymienić na poliftową i żywcem można sie pomylic z zewnątrz(klamki jedynie stare) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zadbana , ty robiłeś wszystkie zmiany ?? bo przód wygląda jak po 99rok , kierunki boczne, listwy, lampy, grill, zderzak , lakier też wygląda jak nowy ;)))

MOIM ZDANIEM TO NAJŁADNIEJSZY KOLOR AUDI CZY 80 CZY A4 WYGLĄDA SUPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie:).... Staram sie o autko dbac:)... A co do środka to nie wrzucilem zdj bo nie mam:P... przy okazji zrobie i wrzuce:)... Jeszcze jakbym zrobil nadkola( nie pasuja od starszego zderzaka), wymienil fotele i boczki w drzwiach jak Ty kolego f16mysliwiec. Upatrzylem juz na allegro fotele ale brak srodkow finansowych:) Ile dawales za boczki drzwi i fotele?? aaaaaaaaaaaaa i jeszcze bym zrobil elektryczne szybki z przodu bo nie posiadam:P hehe ktos robil takie cos??:)

Link do foteli, skoro ja nie moge to moze komus sie przydadza i kupi xD

http://allegro.pl/item702173620_audi_a4_koplet_foteli_skorzanych.html

PS.

Nie orientujecie sie czy fotele z Audi A6 C5 przypasują do mojej b5?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...