Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czym usunąć muszki z grilla, maski i zderzaka ?


pioteres

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę na tej myjni(niepredko), to zapytam co to za wynalazek. Nic więcej na ta chwile, poza to co napisalem, nie wiem. Psikaja tym wszystkie elementy ubrudzone przez muchy i zmywaja za chwile Karcher'em. Schodzi idealnie.

To jest nic innego jak specjalny, dość mocny środek do usuwania takich rzeczy.

Po takim namoczeniu, odczekaniu i spryskaniu Karcherem pod ciśnieniem każde zaschnięte nawet owady schodzą :wink4:

Oczywiscie niezdrowy dla lakieru?? Czy neutralny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności wysypać na grill paczkę robaków mięsnych (5zł w wędkarskim) Zjedzą każdy martwy organizm z samochodu :good: A potem po prostu odlecą, tylko, że prawdopodobnie prędzej czy później rozbiją się o auto kogoś innego :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart z tymi robakami :naughty: generalnie te środki do usuwania owadów, czyszczenia alusów itp. mocnych zabrudzeń to po prostu agresywne detergenty i nie czarujmy się, długotrwałe użycie z pewnością nie wpływa dobrze na lakier, chodzi o czas aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długotrwałe użycie z pewnością nie wpływa dobrze na lakier, chodzi o czas aplikacji.

Dlatego nic tak dobrze nie działa jak woda pod ciśnieniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem oryginaly specyfik niemiecki w salonie Audi za cale 24 zł (byl w promocji bo normalnie 30 zeta). Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na pierwszy rzut oka trzeba sie bedzie pomeczyc :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie niezdrowy dla lakieru?? Czy neutralny??

Niezdrowy trochę, bo silny, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tenzi.pl/tenzi/oferta_profesjonalna/chemia_profesjonalna_car_line

Polecam szczególnie "Truck Clean". :good: Wystarczy spryskać i zmyć pod ciśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo sprawdził jakiś AC OWAD z Norauto :> Akurat miałem dość pokaźną kolekcję zwłok na przodzie auta i postanowiłem spróbować spsikać to tym preparatem. Zeszło idealnie, szybko i bez męczenia się :good: Polecam, kosztuje albo 9.99 albo 19.99, nie pamiętam teraz :tongue4: W każdym razie nie jest drogi, a naprawdę skuteczny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram zadanie na temat gąbki zawiniętej w kawałek firany lub jakąś inną drobna siateczkę i gorący szampon samochodowy...

W moim przypadku wystarcza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...