Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5]- zmiana reflektorów na zespolone - numery części


dawajrapa

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.a4-freunde.com/faqs/modell-b5/8d/facelift-scheinwerfer-einbauen.html

widzialem kilkakrotnie pytania o np nr kostek, czy tam silniczkow- wszystko pod ww. linkiem. fajnie opisane, o ile ktos zna dobrze niemiecki i mu sie nudzi- moze sie wykazac tlumaczac to ladnie na forum :)

dla tych co nie znaja- sa zdjecia, takze kazdy sobie poradzi.

mam nadzieje, ze komus sie przyda, pomimo kilku istniejacych juz watkow o przerobce tych lampek :)

ps. dla znajacych dobrze j. niemiecki- polecam cala strone/forum. www.a4-freunde.com

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Szewczenko7,

tak juz sie kiedys zastnawialem, bez obrazy, ale czy nie uwazasz ze czasem wpychasz swoje posty "na sile" tam gdzie tylko sie da, pomimo tego ze nie wnosza nic nowego/pomocnego do konkretnego tematu? nie wiem, moze chcesz podbic wartosc swojego licznika, ktory i tak wskazuje ze duzo sie tu udzielasz, a posty typu- patrz wyzej- chyba nie sa konieczne.

pomysl chwile sam- napisalem przeciez wyraznie "[...] pomimo kilku istniejacych juz watkow o przerobce tych lampek :) " i moj post tyczy sie numerow czesci, a nie samej przerobki. owszem, wszystko jest juz u nas na forum, z tym ze porozrzucane, nr kostki w dziale elektryka itd, nr silniczka jeszcze gdzie indziej, a tu zainteresowani otwieraja link i maja wszystko ladnie wypisane jak na dloni.

wydaje mi sie, ze krzywdy nikomu nie zrobilem wklejajac ten niemiecki link, a posty jak Twoj powyzej uwazam za zbedne.

dont take it personally...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem demontować stare lampy ... ale pojawił się problem. Kupiłem kostki w ASO, ale w środku są puste. Co jeszcze potrzebuję, a by można było zainstalować przewody w nowej kostce? Pilne!

Kostki które kupiłem mają symbol 8D0 973 734 - w środku nie ma żadnych styków, jest sam plastk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawajrapa, Szewczenko7, opcja luz - MODE ON :rotfl::rotfl::rotfl:

hehe wyluzowany jak na bok daszkiem kaszkiet ;) ja tam sie luzuje, ale jak napisalem wyzej- nie wiem po co kolega dopisal pod spodem swoje 5 groszy... jak dla mnie- temat zamkniety :] <luzuje_sie> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...