Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)


Pablo___

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem jestem nowym posiadaczem starszego modelu Audi A4 z silnikiem 2.4 V6 mianowicie ....

Wyswietlacz mowa o tym znajdujacym sie miedzy zegarami gdzie powinny sie wyswietlac inf. np. o niskim poziomie paliwa nie wlancza sie co moze byc tego przyczyna ... moge to zrobic sam czy lepiec oddac to w rece mistrza ?? Jesli wyswietlacz jest uszkodzony interesije mnie cena orjetacyjna :)

Dziekuje za cierpliwosc(jestem nowy :hi:)i uwage !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole prawej manetki kierownicy (tej od wycieraczek) znajduje się taki przycisk "reset" (tzn w roczniku 96 u mnie jest a u ciebie nie jestem pewien) krótkie naciśnięcie go powoduje włączenie lub wyłączenie fisa. Spróbuj może jest po prostu wyłączony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziane że to akurat to ale ja bym zaczął od najprostszych rzeczy zanim wybebeszysz pół auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ciężko powiedzieć zależy jak bardzo jest źle :confused4: na allegro możesz poszukać licytacji od gości co się zajmują naprawą takich wyświetlaczy ale ile to kosztuje i jak dobrze działa (i na ile) to niestety nie wiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Skoro już jesteśmy przy "najprostszych rozwiązaniach" - nie masz przypadkiem przyciemnionego podświetlenia zegarów? Z tego co pamiętam, jak przyciemniasz podświetlenie deski rozdzielczej, to razem z nią ciemnieje fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Skoro już jesteśmy przy "najprostszych rozwiązaniach" - nie masz przypadkiem przyciemnionego podświetlenia zegarów? Z tego co pamiętam, jak przyciemniasz podświetlenie deski rozdzielczej, to razem z nią ciemnieje fis.

dokładnie tak, pokręć guzikiem od kasowania licznika dziennych kilometrów :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bawilem sie juz tym wszystkim i rozpracowalem to ale niestety wyswietlacz do wymiany ... gdyby ktos mial do sprzedania albo namiary do wyswietlacza dawajcie na GG ;) mieszkam w hiszapnii tu za takie pierdoly kasuja masakrycznie !! Wiec czekam na pomoc !! ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może to żarówki są spalone podświetlające fis... sprawdź sobie czy są wymienne i jeśli tak to spróbuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepasa ... on swieci reaguje na ustawienia jak reguluje jasnosc zegarow tylko ze slabo i w pewnych miejscach bardziej swieci w innych mniej no ale chyba zabiore sie za to sam tylko ze chyba tam trzeba cala deske rozbierac (rozebrac rozbiore ale kto to zlozy) mialem praktyki za blacharza samochodowego moze co z tego bedzie ;) !! :D ... ufffffffffff :Daaaaaaaaaaaa .... i co najwazniejsze zeby sprawdzic czy sa wymienne te zarowki musze rozebrac deske czy jest jakas szybsza metoda aby sie tego dowiedziec ... :) ¿?¿?¿?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby wyjąć zegary wystarczy dwie śrubki odkęcić i już go wyciągasz .. .. zdejmujesz osłonke na górze na kolumnie kierownicy - ona jest na zatrzaskach .. i natępnie masz dwie śruby torxy jakieś .. .. odkręcasz je i wyciągasz zegary na wierzch .. nie trzeba całej deski rozbierać .. .. odpinasz taśmy i wszytsko masz na wierzchu .. .. i robisz z zegarami co chcesz .. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy. chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc podlczenia fis w moim aucie dodam ze to 1.6 i ze nie bylo go wczesniaj. co bym musial kupic, jesli da sie wogole to zrobic.pozdrawiam

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...