Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wymiana wszystkich zamków


Kaczmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam wyrobiony kluczyk stacyjkę i zaśniedziały zamek w klapie.

Więc naprawa się nie opłaca, a mogę kupić komplet zamków z A4 98r. za 200zł. z tym że ja mam A4 z 95r. i stary typ kluczyka.

I teraz pytanie czy zamki i bębenek stacyjki będą pasowały?? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wymiana wszystkich zamków to troche hardcore. Też myślałem o wymianie całego kompletu bo mam wyrobioną troche stacyjkę i zamek w drzwiach od kierowcy, ale jest chyba możliwość naprawy samego bębenka. Szykuje się właśnei z taką robotą do kolesia z Dulki podobno dobry szpec od tego typu rzeczy. Polecał bym ci poszukać właśnie jakiegoś dobrego kolesia co się na tym zna i niech ci doradzi. Z wymianą stacyjki na pewno będzie troche zabawy bo z tego co pamiętam to tam są takie śruby które podczas montażu stacyjki się urywa, więc żeby wymienić stacyjkę musisz się nieźle wiertarką pobawić. Jeżeli się mylę to proszę o poprawę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh naprawa sie nie opłaca. regeneracja bębenka i dorobienie z nr 2 kluczy (mam jeden i prawie to przypomina kluczyk javascript:void(0);) kosztuje ok 300 zł a gdzie jeszcze zamek do klapy z 2 innym kluczem, bo zamka tylnej klapy do ori nie dorobi. Wiec tylko zmiana zamków ale czy pasują od nowszej? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...