Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Brak mocy po 4000 obr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pomocy w mojej a3 1.9tdi 66kw samochod nie chce ciagnać po 4000 obr na 4 biegu na liczniku jest 140km/h i samochód wiecej nie chce jechać wrzucam 5 bieg jest 3000obr predkośc zostaje 140km/h i nic samochód nie ciągni.Pomóżcie :1,2 biegu jeszcze jedzie ale już na 3 po 3500obr coś go dławi. ;(

Opublikowano

hmmmm...pewnie przepływomierz :gwizdanie:

Opublikowano

Też obstawiam przepływomierz :mysli:

wyjmij go przemyj benzynką ekstrakcyjną i zobaczysz czy jest różnica

A w najgorszym wypadku powiem to co każdy by powiedział :vaglogi: lub użyj opcji :szukaj: bo juz na pewno taki temat ktoś założył

Opublikowano
  • Autor

Tak własnie zrobie dziś jade podpiąć go pod komputer, a co do przeplywomierza to próbowałem go zamienić u mechanika ale okazało sie ze poprzedni właściciel skleił go razem z osłona filtra powietrza bede musiał pewno to jakoś rozebrać i kupić nową osłone filtra. Na razie dzieki za pomoć Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Panowie pomocy w mojej a3 1.9tdi 66kw samochod nie chce ciagnać po 4000 obr na 4 biegu na liczniku jest 140km/h i samochód wiecej nie chce jechać wrzucam 5 bieg jest 3000obr predkośc zostaje 140km/h i nic samochód nie ciągni.Pomóżcie :1,2 biegu jeszcze jedzie ale już na 3 po 3500obr coś go dławi. ;(

Auto wchodzi w tryb awaryjny, sprawdź czy nie ma dziury w rurach dolotu.

Opublikowano

Panowie pomocy w mojej a3 1.9tdi 66kw samochod nie chce ciagnać po 4000 obr na 4 biegu na liczniku jest 140km/h i samochód wiecej nie chce jechać wrzucam 5 bieg jest 3000obr predkośc zostaje 140km/h i nic samochód nie ciągni.Pomóżcie :1,2 biegu jeszcze jedzie ale już na 3 po 3500obr coś go dławi. ;(

Czyli silnik ma 90 KM. Podchodzą silniki: 1Z, AHU, AHH (ale który jest w twoim A3 sam musisz sprawdzić).

Te objawy to tryb awaryjny jak nic.

Oprócz dziur posprawdzaj czy gdzieś jakiś wężyk nie zwisa sobie niepodpięty.

W 1Z do zaworu N75 dochodzi wężyk, który jest wpięty, od spodu w rurę idącą od filtra powietrza do turbiny. Sprawdź czy mocno siedzi, czy łatwo go wyjąć. To na początek...

Opublikowano
  • Autor

Witajcie dzis wymieniłem przepływomierz i nie zawiele sie zmieniło ale gość który mi sprawdzal kompem mówil rownierz ażebym przeczyścil równierz egr i faktycznie jak zdjołem rure gumową to doznalem szoku po prostu gnuj zamieszcze zdjecia ,ale mam prożbe jestem zupełnym laikiem i niewiem czy egr sie odkreca czy nie a jesli tak to w jaki sposob poniewrz wewnątrz sa zaskniete resztki spalin ktore musze oddłubywac śrubokretem i sa wielkości 1cm2.

Opublikowano

Hmm... a wystarczyło odpiąć wtyczkę i zobaczyć jak silnik się zbiera, czyli czy dostał muła, czy nie ma żadnej różnicy przed odpięciem i po odpięciu.

Tu masz jak się czyści EGR, a tu kolejny opis, z tym, że część zdjęć jest niedostępna, a szkoda :confused4: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.