Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki, planuję ten sam założyć. Podcinałeś belkę? Wszedłby grubszy np 80mm?

Opublikowano
  • Autor

tak, belka jest podcięta około 2-3cm od wewnętrznej strony od dołu.. może i by wszedł grubszy, ale czujnik temp. trzeba przenieść na górną część chłodnicy, i wtedy włożyć gruby cooler.. u mnie czujnik został na miejscu i między coolerem a chłodnicą mam dobre 2.5cm, pozostawia to jednak lepsze chłodzenie chłodnicy klimy i wody....

Opublikowano

z tym zderzakiem wyglada super :cool1:

Opublikowano

tak, belka jest podcięta około 2-3cm od wewnętrznej strony od dołu.. może i by wszedł grubszy, ale czujnik temp. trzeba przenieść na górną część chłodnicy, i wtedy włożyć gruby cooler.. u mnie czujnik został na miejscu i między coolerem a chłodnicą mam dobre 2.5cm, pozostawia to jednak lepsze chłodzenie chłodnicy klimy i wody....

ten mam zderzak sline... wiec mam pytanie :)

upchne u siebie toto?

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=619

moge nawet pozbyc sie belki... ale i tak martwi mnie brak miejsca... w dodatku 4 rurki, a nie 2... :confused4:

Opublikowano

wygląda pięknie :slina:

Opublikowano
  • Autor

Flyer - temat przerobiony na PW

z tym zderzakiem wyglada super :cool1:

wygląda pięknie :slina:

mnie też sie podoba, różnica w wyglądzie niebo a ziemia... :decayed:

teraz tył... są dwie opcje:

s4 z normalnymi kominami zagiętymi lekko w dół, jak w A6 c6

s-line na dwa wydechy z prostymi końcówkami...

którą wybrać?

ja się mam raczej ku s4...jakoś podoba mi się wystający dyfuzor..

wersja 1 (nie mogę znaleźć fotki a4 w kolorze dolphin grau na pakiecie S4, ale w Avancie... może ktoś pomoże?)

s4dolphin.jpg

wersja 2

p7143776xxxx.jpg

co o tym sądzicie?

Opublikowano

Tylko i wylacznie S-line :wink4:

Przod masz s-line, wiec glupio tak mieszac :)

Opublikowano
:notworthy::kox:
Opublikowano

Tylko i wylacznie S-line :wink4:

Przod masz s-line, wiec glupio tak mieszac :)

Zgadzam się, a tak w ogóle s line wygląda agresywniej :wink4:.

Opublikowano
Tylko i wylacznie S-line

Przod masz s-line, wiec glupio tak mieszac

dokladnie

Opublikowano

felgi i gleba za małe :gwizdanie:

jakies znajome te BBS :mysli:

mniejsze:wink4:

Opublikowano
  • Autor

felgi i gleba za małe :gwizdanie:

ale jesteś monotonny... :gwizdanie: :gwizdanie: w rok i 3 miesiące zrobiłem prawie 50 tkm... setup 19` i gleba nie służą dobrze przy takim przelocie...

no to chyba już wiadomo co i jak z tyłem :kox:

Opublikowano

felgi i gleba za małe :gwizdanie:

ale jesteś monotonny... :gwizdanie: :gwizdanie: w rok i 3 miesiące zrobiłem prawie 50 tkm... setup 19` i gleba nie służą dobrze przy takim przelocie...

no to chyba już wiadomo co i jak z tyłem :kox:

ja prawie 40kkm :gwizdanie: ok 19 nie są super jak się trzaska km ale posadzić to byś trochę mógł bo jak koza stoi :gwizdanie:

masz 1ba?

Opublikowano
  • Autor

masz 1ba?

+ eibachy -30,

powiem szczerze, że jestem fanem dużej gleby, ale niestety praktyka bierze górę... 3/4 os. + skibox na dachu, pełny bagajer... to nie przejdzie...poza tym mieszkam w górę i śnieg niestety robi taką degradację, że każde większe obniżenie, to zmiana połamanych nadkoli, chlapaczy, płyty podłogowej... ta zima nie należała do najlżejszych, a i tak straty w podwoziu spore (właśnie w postaci połamanych plastików) i to na sprężynach s-line`owych!

Opublikowano

Na Twoim miejscu pomyslalbym o wyrezaniu Q :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na Twoim miejscu pomyslalbym o wyrezaniu Q :kox:

co raz częściej o tym myślę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tam gdzie mieszkasz to wazniejsze niz moc... jak zostajesz z tym autem na dluzej, to IMO bardzo sensowny mod :)

Opublikowano

Tam gdzie mieszkasz to wazniejsze niz moc... jak zostajesz z tym autem na dluzej, to IMO bardzo sensowny mod :)

ja bym sie nawet 5 min.nie zastanawial , audi bez quattro to tak jak bym miec BMW z przednim napedem :wink4:

Opublikowano

Marian jak chcesz to mogę Ci sprzedać napęd :polew: :polew: :polew: za 61tyś a reszte dorzuce gratis :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Marian jak chcesz to mogę Ci sprzedać napęd :polew: :polew: :polew: za 61tyś a reszte dorzuce gratis :decayed:

Ty już lepiej mi nic nie mów... po nocach mi się śni... nawet już zacząłem wróżkę oglądać na TVNie żeby dowiedzieć się kiedy mi z nieba spadnie parę dodatkowych groszy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.