Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A4 S-Line sucza moja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdecydowanie przyciemniać!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hamulce 321mm - done :wink4:

pozdrówka

Opublikowano

Fajny paździerz... :decayed::good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jada 19'' RS4 :naughty: moze w srode sie uda zalozyc :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:33_________________________________________________1738735dcdbec5d5med.jpg

:wink4:

Opublikowano

daj lepsze fotki, bo zapowiada się ciekawie :naughty: wszyscy zmieniają koła na 19", a ja się "boje" na 17 po Pozku jeździć, bo dziura na dziurze... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jutro beda foteczki :naughty:

Opublikowano

jeszcze jakbyś rzucił na glebe to by był pies na baby :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

doszły mnie słuchy, że wybierasz się do Sopy :gwizdanie: masz już jakiś termin? bo bym też podjechał i porównał jak idzie seria z multi, a multi po programie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Chcialem wymienic olej i dowiedziec sie co i jak z tym programem ewentualnie. Ale dzwoniłem wczoraj do nich, i terminy na przyszla srode maja, a ja wyjezdzam w przyszly poniedzialek na miesiac :wink4: mozemy sie zgadac po 15 czerwca. Jeśli jesteś zainteresowany, to w sobote od rana bede u Wojtka w Bielsku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jutro beda foteczki :naughty:

:gwizdanie: czekamy i czekamy :decayed:

Wiem, wiem :decayed: ja też czekam... na wene :polew: :polew:

pojawia sie wkrotce :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałem w realu i audika jak to pełny S-Line robi wrażenie :kox:

Ja bym wyrezał tutaj Qłatro :decayed: a później zapodał pakiet BRD :naughty::decayed:

:rolleyes:

Wkurwił bym się jak bym miał takie auto bo nie miałbym co rezać :D

Opublikowano
  • Autor

Widziałem w realu i audika jak to pełny S-Line robi wrażenie :kox:

Ja bym wyrezał tutaj Qłatro :decayed: a później zapodał pakiet BRD :naughty::decayed:

:rolleyes:

Wkurwił bym się jak bym miał takie auto bo nie miałbym co rezać :D

przez tego multitronica to ja se moge quattro i pakiet brd u siebie w rowerze zamontowac :disgust: mysle nad jakims slabym programem, zobaczymy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci Tomku, ze prawdopodobnie zrobie podobnie jak Ty, ale w troche innej kolejności :decayed: olej, przeglad stanu skrzyni i pozniej jesli wszystko bedzie ok program.

Jakbyś mógł to napisz mi czy Sopa wgrał Ci jakis nowszy sterownik do skrzyni? i czy Ty też masz skrzynie JZU?

Opublikowano

Tylko ja nie robiłem programu u Sopy (choć z początku był taki zamiar) u Sopy wgrano mi tylko aktualizacje mapy silnika i skrzyni. Skrzynie mam GYJ i prawie 210tkm przejechane i nic się z nią nie dzieje. Do kolejnej wymiany oleju w skrzyni mam 10tkm i wtedy poproszę Sope o przegląd skrzyni.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
:good: piękne autko :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:good: piękne autko :naughty:

a stabilizatorow dalej nie zmienilem :disgust:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawidek umieść fotki z nowym felunkiem w 1 poście bo pewnie większość nie wie że masz 19 od RS bo nie każdy czyta wszystkie strony :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.