Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zamontowanie czujników parkowania


gzrybol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszędzie na forum pisze że czujniki parkowania oryginalnie były montowane w listwie pod zderzakiem ale według mnie to jest za nisko czy zmieszczą sie one na samym zderzaku, chodzi mi o głębokość bo jest belka, czy ktoś już montował w tym miejscu interesuje mnie tył i przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zamontowałem własnie po środku zderzaka bo właśnie według instrukcji montażu czujników na tej dokładce było by za nisko, dorzucam fote jak to wygląda.

21475792.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zderzaka nie musiałem malować i miejsca na kable jest wystarczająco, wogóle zderzaka nie ściągałem.Na tej wysokości jest puste miejsce za zderzakiem, ale poniżej jest chyba metalowa belka, przyznam że troszkę w ciemno to wierciłem ale się udało :>, jeszcze jedna fotka jak wygląda otwór po wierceniu.

88934953.th.jpg

Aha jak ktoś będzie miał zdjęcty zderzak to wiercić otwór tylko od strony lakieru, jeżeli na odwrót to wiertło gdy będzie już przechodzić na wylot może zrobić odpryski przy brzegach otworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to wygląda wiem bo ściągałem już :wink4:

jakim wiertłem wierciłeś?

i ile taki zestawik kompletny? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw STIG z allegro dałem coś koło 120zł, wiertło do otworów oczywiście jest w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w takim razie niezmiernie wdzięczny za podesłanie na priva linka do takiego bajeru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej będzie zdjąć zderzak przynajmniej będziesz miał pewność że nic Ci nie przeszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję delikatnie kotleta bo nie chcę zakładać nowego wątku...

Interesuje mnie jak wygląda sprawa oryginalnego haka w avancie przy takim montażu czujników. Czy czujki nie widzą haka jako przeszkody?

Ma ktoś może zamontowane czujniki w tym stylu?

04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie bedzie z czujnikami tylko musisz najpier na próbe je przymocowac tasma i sprawdzic bo jezeli beda za blisko siebie to moze łapac kule haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek26 masz w ten sposób zamontowane u siebie?

Jeśli tak to napisz jakie czujniki kupowałeś i jaką masz odległość między czujnikami.

Możesz podesłać jakieś zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam ale miałem w poprzednim aucie wiec nie jestem w stanie tego zmierzyc ale nic sie nie działo jak miałem załozona kule do holowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...