Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zamontowanie czujników parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wszędzie na forum pisze że czujniki parkowania oryginalnie były montowane w listwie pod zderzakiem ale według mnie to jest za nisko czy zmieszczą sie one na samym zderzaku, chodzi mi o głębokość bo jest belka, czy ktoś już montował w tym miejscu interesuje mnie tył i przód

Opublikowano

oryginalnie były na tej listwie dolnej z tyłu

919300.png

Opublikowano

Witam, ja zamontowałem własnie po środku zderzaka bo właśnie według instrukcji montażu czujników na tej dokładce było by za nisko, dorzucam fote jak to wygląda.

21475792.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam

Fajnie to wygląda nawet a powiedz mi czy nie było problemów z montarzem bo tam belka idzie ale chyba miejsca w tej częśći zderzak ajest wystarczająco?

Opublikowano

bin85 musiałeś malować zderzak po tym czy ładnie cięcie poszło? :cool1:

Opublikowano

Nie, zderzaka nie musiałem malować i miejsca na kable jest wystarczająco, wogóle zderzaka nie ściągałem.Na tej wysokości jest puste miejsce za zderzakiem, ale poniżej jest chyba metalowa belka, przyznam że troszkę w ciemno to wierciłem ale się udało :>, jeszcze jedna fotka jak wygląda otwór po wierceniu.

88934953.th.jpg

Aha jak ktoś będzie miał zdjęcty zderzak to wiercić otwór tylko od strony lakieru, jeżeli na odwrót to wiertło gdy będzie już przechodzić na wylot może zrobić odpryski przy brzegach otworu.

Opublikowano

wiem jak to wygląda wiem bo ściągałem już :wink4:

jakim wiertłem wierciłeś?

i ile taki zestawik kompletny? :cool1:

Opublikowano

Ja mam zestaw STIG z allegro dałem coś koło 120zł, wiertło do otworów oczywiście jest w komplecie.

Opublikowano

będę w takim razie niezmiernie wdzięczny za podesłanie na priva linka do takiego bajeru :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie Ci się udało ale u mnie chyba w avancie belka jest wyżej bynajmiej czuję coś pod zderzakiem w tym mijscu.

Opublikowano

To chyba lepiej będzie zdjąć zderzak przynajmniej będziesz miał pewność że nic Ci nie przeszkodzi.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

odgrzeję delikatnie kotleta bo nie chcę zakładać nowego wątku...

Interesuje mnie jak wygląda sprawa oryginalnego haka w avancie przy takim montażu czujników. Czy czujki nie widzą haka jako przeszkody?

Ma ktoś może zamontowane czujniki w tym stylu?

04.jpg

Opublikowano

Problemu nie bedzie z czujnikami tylko musisz najpier na próbe je przymocowac tasma i sprawdzic bo jezeli beda za blisko siebie to moze łapac kule haka

Opublikowano

Wojtek26 masz w ten sposób zamontowane u siebie?

Jeśli tak to napisz jakie czujniki kupowałeś i jaką masz odległość między czujnikami.

Możesz podesłać jakieś zdjęcie?

Opublikowano

Jeszcze nie mam ale miałem w poprzednim aucie wiec nie jestem w stanie tego zmierzyc ale nic sie nie działo jak miałem załozona kule do holowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.