Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Chip u rogala - wyniki


Al_Capone

Rekomendowane odpowiedzi

W piękny sobotni poranek pojechalem do Witka na mineralną. Jechalem z kolegą, który jechał paskiem 2007, 2.0 tdi 140KM. Pasek znacznie cięższy, ale z rolowanego z dwójki nieznacznie mnie wziął.

Pierwsze badanie u rogala. 122KM. Miłe zaskocznenie :) Tydzień wcześniej był badany przy trochę wyższej temp. I z zasyfionym filtrem powietrza i wyszło 117,5KM. Może to dla tego a może to kwestia innej hamowni (Kreator Mocy). Wykres po modach... SZŁOK!!!

ef7f032732c9a174m.jpg

144KM!!! No bajeczka. A teraz od strony uzytkowej.

Pierwsza próba: dupochamownia :) Na początku sprinty 1,2,3 bieg. No wydaje mi się, że dużej różniczy nie ma... No 3ka wyrażniej mocniejsza..

Druga próba: spirnt 0-100km/h, mieżone ręcznie więc nie dokładnie. ok 9sek :shocked:

Trzecia próba: pasek. Z zatrzymanego i z roloanego dostaje co najmniej 5 długości :evil:

Czwarta próba: jazda miejska, ciągnie jak głupi na każdym biegu, banan od ucha do ucha non-stop. Chciałem jeszce niem pojezdzic jak bedzie chlodno (w dzien bylo ponad 25st.) ale z radosci napilem sie browara. Moze jutro... napisze jakie beda wrazenia.

:kox: :kox: :kox: i jeszce raz :kox:

Rogal jak zawsze pokazał klase :good: Gratulacje!!

Nagrałem filmik 0-100 komórką. Wynik trochę gorszy bo dwie osoby w aucie. Wyszło wujowo zwłaszcza po wrzuceniu na yt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra wyniczek. Te 122 kucyki to seryjnie miałeś czy coś grzebane było ? Jeśli seryjnie to bardzo miłe zaskoczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zaznaczę, że umieściłes watek w złym dziale...ale przeniosę go do właściwego z uwagi na to, że boberek cie bardzo lubi :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, niezły wynik :slina::shocked:

U mnie też nie ma KATa i ciekaw jestem wyniku w serii u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good:

Też będę musiał sprawdzić ile moja seria ma teraz a ile po wywaleniu kata. Kusi mnie zachipowanie a jak czytam takie posty to jestem praktycznie pewny, że to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna seria. Z modów to wymienilem filtr powietrza na nowy :P

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 12:48_________________________________________________

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te 190kkm jest prawdziwym przelotem autka.

Zaczelo sie slizgac czy co? Czy w ogole nie wysprzegla?

Moje ma 226kkm i lata od 6kkm na mocnym programie i na razie jest ok tylko jak klepne go z niskich obr 1800-2000 to az drży :) ale fakt nie scigam sie zbyt czesto ze swiatel.

Wymieniasz na nowe czy dajesz do Radzikowskiego? Znam kilku ludzi co dało do niego i nie narzekaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...