Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

takie cudo zamówił u nas klient do forestera 2.5T razem z kpl felg

ładny zestawik :slina:

3255e2d155b49439med.jpge94860f9574ecc1emed.jpg[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:38_________________________________________________no własnie jak sie nie znajdzie kupiec to zakładam do siebie progi :naughty:

a jak bede miał przypływ gotówki to moze zdecyduje sie na esowy ale moze :gwizdanie:

Opublikowano

oo kurwino piękny ten zestaw :decayed:

Opublikowano

oo kurwino piękny ten zestaw :decayed:

Znam takich z forum że zaraz by przegrzali taki zestawik :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

oo kurwino piękny ten zestaw :decayed:

Znam takich z forum że zaraz by przegrzali taki zestawik :decayed:

:polew: no to lipa nie zakładam do siebie :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 19:01_________________________________________________doszedł nowy modzik tak wygląda w serii

8315f157fd30ed72med.jpg

po pomalowaniu na czarny mat tak wygląda

e096b8deb3843638med.jpg

209fc8b19ea8b57dmed.jpg

zrobie jeszcze fotkę na aucie :kox:

Opublikowano

heh widze ze jednak virtual sie przydal i pomalowales :)

dla mnie jest OK

Opublikowano

no lepiej wygląda na czarno , też bym se zrobił tak :disgust:

Opublikowano
  • Autor

fotki są słabej jakości bo z telefonu ale i tak w czerni jest zdecydowanie lepiej

dzięki Nowak za pomoc :good:

pomalowanie zajeło mi godzinkę

zmatowienie

podkład pod plastik szybkosnący

malowanie w czarny mat

założenie ramki na grill po 20h

Opublikowano

ja chce malowac tak samo gril ale dopiero na wiosne i widze ze ladnie to bedzie wygladalo na RS-sie :good:

Opublikowano
  • Autor

ładnie ładnie zwłaszcza jak auto jest czarne

fmic też będzie czarny :kox:

no i szukam środków i pomysłu na taki fason skór w moim bolidzie :kox::slina:

d7fe8088852afc9amed.jpg

Opublikowano

to pikowanie z alkantarą miażdży cyce :good:

Opublikowano
  • Autor

to pikowanie z alkantarą miażdży cyce :good:

współpracuje bdb firmą tapicerską dla której zrobienie takiego czegoś do galerii byłoby wyzwaniem o honor, więc tylko kasa powstrzymuje mnie :disgust:

Opublikowano

w mojej okolicy mieszka mistrz w takich rzeczach i nie jedna juz tak robil. to przyklad jego pracy

8,2349,2009-m1-czeladz

Opublikowano

ładnie ładnie zwłaszcza jak auto jest czarne

fmic też będzie czarny :kox:

no i szukam środków i pomysłu na taki fason skór w moim bolidzie :kox::slina:

d7fe8088852afc9amed.jpg

widziałem tą fotkę na zagramanicznym forum w temacie "Official" The Sickest B5! To już liga światowa :slina: :slina:

jeśli zrobisz cos w podobie to w kącie urządzę sobie ołtarzyk z Twoim zdjęciem chyba :polew:

ps dzięki za info, czekam na paczkę od Ciebie

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy akurat będa to fotele w stylu Recaro ale zwykłe kubły zrobić w tym stylu to zaden problem

zbieram tylko sianko i do dzieła :naughty:

Opublikowano

u mnie kumpel obszył fotele i kanape w BMW E36 (seryjne fotele) w taki sposób z pomarańczową nitką i koszt wyniósł ok 2000zł :)

Opublikowano
  • Autor

u mnie kumpel obszył całą BMW E36 (seryjne fotele) w taki sposób z pomarańczową nitką i koszt wyniósł ok 2000zł :)

tzn. u Ciebie? zajmujesz sie tym :wink4:

jaki był użyty materiał ?

Opublikowano

u mnie w toruniu moge się dowiedzieć wszystkiego wiem tylko że boczki foteli były w czarnej skórze a środek był w brązowej alkantarze i wszystko było szyte pomarańczową nitką

Opublikowano
  • Autor

2000zł to rewelacyjna cena bo tyle kosztuje sam materiał i to po mega rabacie :blink:

Opublikowano

nie wiem czy akurat będa to fotele w stylu Recaro ale zwykłe kubły zrobić w tym stylu to zaden problem

zbieram tylko sianko i do dzieła :naughty:

no niby tak, ale tam całą robotę robi karbon :slina: nie widziałem ładniejszej kierownicy do b5...

a jak już obszywać to może konsolkę tez? :naughty:

audrs410.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja mam zamiar obszyć wszystko w skóre :naughty:

listwy carbonowe zrobie sam :naughty: żaden problem mam zdolności manualne i cierpliwość :gwizdanie:

kierownice miałem podobną w mojej byłej a4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.