Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

na co FMIC :gwizdanie:

Ja będę upychał większy IC i zrobię lepszą wentylację

I gratsy za auto i projekt :decayed::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy jaki się tam zmieści, ogólnie chodzi o rdzeń, boki zarobią mi w miejscu gdzie spawają alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymiana była oleju oczywiście na tego słusznego Motula

i filtr oleju i powietrza MAN

jutro powinien mieć już PD od ARL :kox::kox:

szukam tylko tylnego zderzaka od ESY ale na allegro gosciu chce 1000zł :wallbash:

po tyle to do sedana chodzą ale to i tak sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamontujesz wszystko to wrzuć foto, a no i widzę że wszystko od awx będzie słuszny wybór :good: przynajmniej obejdzie się bez kombinacji z tym pieprzonym egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie po namowie bedzie 170KM

już mi brakuje jak na codzien śmignę sobie WRX lub STI to ten gnojowóz nadaje sie na L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób 170, wydoli, ale z małym IC nie wiem czy nie będzie kopcił jak będzie ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zastanawiam sie jaki zapodac max IC

ale jesli ma byc prowizorka to robie Fmic tylko czy chinol czy brać z innego auta i przerabiać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fmic dalej twierdze że przerost formy nad treścią :cool1:

Ja będę miał jakieś wolne to se skleje jakiegoś ICKA dużego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na poważnie to zaduzy ten IC nie wejdzie do audi :confused4:

no chyba ze zastosuje od leona toledo 2006 wielki i płaski :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________zakupiłem tylny zderzak od S4 po lifcie :naughty::kox: :kox:

oczywiscie do malowania ma kilka rys ale sie wyrówna

teraz bedę mógł w końcu zamontować progi od esy i będę miał esowego diesla :polew: :polew:

tylko teraz pytanie jak ja zamontuje czujnki cofania :mysli: w ten esowy zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na poważnie to zaduzy ten IC nie wejdzie do audi :confused4:

no chyba ze zastosuje od leona toledo 2006 wielki i płaski :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________zakupiłem tylny zderzak od S4 po lifcie :naughty::kox: :kox:

oczywiscie do malowania ma kilka rys ale sie wyrówna

teraz bedę mógł w końcu zamontować progi od esy i będę miał esowego diesla :polew: :polew:

tylko teraz pytanie jak ja zamontuje czujnki cofania :mysli: w ten esowy zderzak

pewnie bediesz musiał wywiercić dziury w tym zderzaku i przełożyć, najlepiej poproś kogoś kto ma Ese z parktronikiem, niech zrobi pare fotek z bliska jak to tam jest zamontowane, na jakiej wysokości itp :gwizdanie: moze uda sie przeszczep :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał zamontować w tej czarnej dokładce

ale teraz najwazniejsze czy tą dokładkę malować w kolor zderzaka czy machnąć w mat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał zamontować w tej czarnej dokładce

ale teraz najwazniejsze czy tą dokładkę malować w kolor zderzaka czy machnąć w mat :mysli:

Poka fote, bo nawet niewiem tam jest dyfuzor taki jak w sedanie po lifcie :mysli: zresztą ty masz czarnucha to czy pomalujesz czy nie to i tak nie bedzie sie wyróżniał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz u mnie ja mam ori parktronic z ta dokładką :gwizdanie: :cool1:

Tomek jak montowałes te czujniki

bo ja w s4 nie bede miał przystosowanej dolnej dokładki pod czujniki więc będzie rzezba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba gdzies mam taka fotke... swego czasu mialem na sprzedaz taki zderzak. to CI podesle, zaraz poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja jest fabryczna

ja chce to zamontowac do s4 zderzak tył ale nie przygotowanego pod czujniki parkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...