Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bierzesz wiertareczkę , z końcówkami do wiercenia otworów fi (20-30mm) ileś tam , 4 otworki i hejka , tylko wierć od środka na zewnątrz :good:

Opublikowano
OA4_B.jpg taki zderzaczek :mysli:
Opublikowano
  • Autor

OA4_B.jpg taki zderzaczek :mysli:

taki właśnie :decayed:

Opublikowano

kurde criis, nie moge znalezc, w dziale sprzedam myslalem ze umiescielm fotki, a tam tyko fotki z allegro. moze mam na drugim kompie, ale to sprawddze dopiero wieczorem. Ogolnie niczym specjalnym sie nie rozni parktronic w A4 i S4.

PS...fajnie ze pollyyyyftowy ten zderzak:D

Opublikowano

widział ktoś gdzieś takie daszki na szybę jak na tej czerwonej? :slina:

Opublikowano
  • Autor

to daszek od rs4

ale na alledrogo były z laminatu

Opublikowano

widział ktoś gdzieś takie daszki na szybę jak na tej czerwonej? :slina:

Ja mam u siebie taki z alegro i nie narzekam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ja bym sobie też takie cuś zapodał

montowałeś na jakiś klej??

Opublikowano

no właśnie ja bym sobie też takie cuś zapodał

montowałeś na jakiś klej??

Tak, na klej do szyb, tyklo zrobiłem błąd, bo go nie rozprowadziłem, tylko walnałem 3 placki i teraz jak sie przyjzeć to widac lekkie zgrubienia, ale tragedii nie ma, kupiłem jakis najtanszy ogólnie laminat za ok 100zł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

możesz zapodac fotkę jak to wygląda u Ciebie :naughty:

Opublikowano

możesz zapodac fotkę jak to wygląda u Ciebie :naughty:

Kliknij w szaraka na samym początku masz ze 3 zdjecia :decayed:

Opublikowano

ja już wzniecony, będzie lotka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak ale avant juz ma fabryczna lotkę :wink4:

Opublikowano

tak ale avant juz ma fabryczna lotkę :wink4:

nakleja sie na i jest daszek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj lukam przez okienko i patrze kurier taszczy zderzak dla mnie :kox:

ale jakiś taki wąski i nijaki

akurat było lekko rozerwane opakowanie i patrze czujniki cofania w kolorze zderzaka, srebrna listwa, dziura na zaślepkę od haku itd.

myślę sobie kurde b6 czy coś innego

rozwalam bardziej opakowanie i lukam a to zderzak od S klasy mercedesa :shocked: kurier powiedział że nie odbierze rozerwanego towaru a ja mu że ja nie odbieram tego zderzak na fochowany zabiera go a ja dzwonie i mówie co jest, koleś zle przykleił listy przewozowe i jakiś burak otrzymał mój zderzak od esy :wallbash: :wallbash: :wallbash: na wtorek powinienem mieć :confused4:

Opublikowano

A co będzie jeśli gościowi od MB spodoba się zderzaczek od S4 i będzie chciał dorezać resztę? :mysli:

:polew:

Nie no zawsze pod górkę :kwasny::bicz:

Opublikowano
  • Autor

ja zderzak kupiłem za 360zł moze go brać za 1000zł :naughty: tak jak stoi na allegro

miałem dostac dzisiaj PD ARL i d*pa dopiero w poniedziałek :confused4:

Opublikowano

Pocieszę Cię może, ja na swoją paczkę z głupią przejściówką iso czekam już tydzień :angry:

Opublikowano
  • Autor

pocieszyć mnie może tylko dobry browarek w dzakuzi z miłą łanią :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 14:01_________________________________________________dzisiaj poprawiłem sobie humorek jak polatałem po Gdańsku STI 305KM

jak to auto kocha jak jest ślisko :slina: :slina:

następne będzie w Q :kox:

jednak to prawda, że jak staniesz na skrzyżowaniu subarynką to każdy chce się ścigać :decayed:

Opublikowano
jednak to prawda, że jak staniesz na skrzyżowaniu subarynką to każdy chce się ścigać

coś w tym jest

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.