Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzoszły nowe graty :kox:

PD ARL

Panel climatronica z grzanymi pupami :kox:

a po niedzieli będą skóry :gwizdanie:

foty pozniej :decayed:

Opublikowano

dzoszły nowe graty :kox:

PD ARL

Panel climatronica z grzanymi pupami :kox:

a po niedzieli będą skóry :gwizdanie:

foty pozniej :decayed:

W lotka wygrałeś czy co :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie nic nie wygrałem :wallbash:

przez kilka miesiecy odkładałem i zywiłem sie sama cebulą :confused4::polew:

Opublikowano

nie nic nie wygrałem :wallbash:

przez kilka miesiecy odkładałem i zywiłem sie sama cebulą :confused4::polew:

Rozwalił świnke :decayed: i teraz szaleje :naughty:

A skóry jakie nabyłeś :chytry:

Opublikowano
  • Autor

skórka

kubełki ....................... :gwizdanie:

jak przywioze to wkleje fotki :naughty:

Opublikowano

zapewne od eski?:P

Opublikowano

Właśnie... "zwykłe" kubły w skórze czy Recaro? :slina: Oba kox ale te drugie mega kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie... "zwykłe" kubły w skórze czy Recaro? :slina: Oba kox ale te drugie mega kox :kox:

kubły w skórze od eski :decayed:

Opublikowano

montuj to wszystko bo jestem cholernie ciekawy efektu :P:good:

Opublikowano
  • Autor

montuj to wszystko bo jestem cholernie ciekawy efektu :P:good:

a co znasz te skórki :tongue4:

Opublikowano

od eski widziałem kubły i mi się podobają :kox:

Opublikowano
  • Autor

teraz sie zastanawiam nad zmiana zawieszenia

albo bilstein b8+eibach pro kit -30mm

bilstein b8+1BE -20mm

albo coś innego

Opublikowano

montuj to wszystko bo jestem cholernie ciekawy efektu :P:good:

ja też :naughty: szykuje się pierwszy S4 Avant TDI na forum :naughty:

teraz sie zastanawiam nad zmiana zawieszenia

albo bilstein b8+eibach pro kit -30mm

bilstein b8+1BE -20mm

albo coś innego

a bilstein b6+eibach pro kit?

reż mam dylemat odnośnie zawiasu...

Opublikowano
  • Autor

b6 odpada wg. mnie lepszy bedzie b8 bo jest do tego przygotowany, b6 ma troche problemów technicznych

b8 ja mam w cenie 1600zł

eibach jakies 720zł -30mm

Opublikowano
albo bilstein b8+eibach pro kit -30mm

:good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jaka cisza w tym wątku :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 16:35_________________________________________________kompletuje te graty i mam zawalony cały dom już tym dziadostwem :decayed:

Opublikowano

No własnie kiedy pochwalisz sie kubłami, w ogóle jakies spyfoto nic a nic sie nie starasz :decayed:

Opublikowano

a kiedy montaż gratów? Gdzie będziesz robił strojenie? Rogal? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

graty mam na 80% zgromadzone

wszystko będę montował w Tune-up i Roberta

zrobie bardzo lajtowo 170KM/360NM

kubły nie wypaliły :confused4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 16:43_________________________________________________foty bedą pozniej

jak wszystko uzbieram do kupy i oblicze ile kasy na to wywaliłem to :wallbash::decayed:

teraz bede montował zawieche ale jednak nie na bilu tylko 1BE na amorkach sachs adventage

zima dała mi popalić :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 16:46_________________________________________________w przyszłym roku zadbam o wnętrze ale już zapowiadam będzie mega grube rezanie

audi nie do poznania :naughty:

Opublikowano

graty mam na 80% zgromadzone

wszystko będę montował w Tune-up i Roberta

zrobie bardzo lajtowo 170KM/360NM

kubły nie wypaliły :confused4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 16:43_________________________________________________foty bedą pozniej

jak wszystko uzbieram do kupy i oblicze ile kasy na to wywaliłem to :wallbash::decayed:

teraz bede montował zawieche ale jednak nie na bilu tylko 1BE na amorkach sachs adventage

zima dała mi popalić :decayed:

Możesz rozpisac cos wiecej na ten temat(oznaczenia, własciwosci ceny) moze wiesz czy idzie do Quattro znaleść te amorki :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.