Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Dziwny dźwięk pracującego silnika


ch4zzy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rozchadzałem trochę autko po tym jak stoi, czekając na naprawę po stłuczce i..no właśnie :confused4: Wydaje mi się, że takiego pukania, czy jak określić ten dźwięk, wcześniej nie było :disgust: Jeśli ktoś z dźwięku będzie w stanie wywnioskować, co to może być, to będę bardzo wdzięczny :good: Może już jutro będę jechał do mechanika, i nie chcę by po drodze coś poszło. Jak zrobię blacharkę to udam się na przegląd, ale do tego czasu może ktoś będzie w stanie powiedzieć co to takiego :hi: Dodam, że jeszcze przy wyłączaniu silnika, jak i przy dodaniu gazu, za każdym razem jest taki dźwięk jakby dwie metalowe części uderzyły o siebie, takie pojedyńcze stuknięciu metalu o metal.

Tutaj jest nagranie:

http://odsiebie.com/pokaz/5017288---2deb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie to samo jest w 1.9 tdi !!!auto stalo 5 tygodni nie ruszane,teraz slychac jakby zawory sie tlukly???i przy gaszeniu tez slychac jak cos zadzwoni ze 2 razy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może rzeczywiście to od stania, a nie od stłuczki :gwizdanie: Ile już tak z tym jeździsz? :) Bo jeśli samo się zrobiło, to i samo powinno się cofnąć..chyba.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie narazie auto stoji bo jeszcze nie skonczylem przerobki angola,tylko tyle co wyjazd z garazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem po stłuczce. Przeszło samo, brakowało również mocy ale przejechałem kilka kilometrów i wszystko minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to oby przeszło samo :naughty: Zaraz skoczę na parking, rzucę okiem na rozrząd, czy tak wizualne tam wszystko w porządku :) Tak myślałem, żeby dać mu trochę pochodzić, rozgrzać na postoju silnik do 90 stopni, ale to już potem po naprawie go rozjeżdżę, nie ma co go tak grzać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dźwięk jest przerażający :> mój chodzi inaczej hehe

To nie fotka.pl tylko dział techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...