Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 TDI 130] jaka zywotnosc tego silnika?


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle to Mercedesy Puchaty nie przejezdzaly nawet przy lekkim traktowaniu.. Najwiecej widzialem 765 987km po czym silnik wyzionął ducha mail jakies 15 KM i w ogóle nie jechal tylko sie toczyl jak na rolkach pod górke... 98igo, ma racje tam sie ktos pomylil i jeszcze zobacz jak ten samochód wygladal nie byl poobijany tylko czyciutki i lsniacy.. Po tylu kilosach lakier powinien byc poodrapywany od kamieni kurzu itp itp.. A pozaym kto by mu nabil tyle klocków przez 5 lat.... ja jezdze swoja A4 przez rok i w tym bylem 2 razy we wloszech (1456 w jedną strone) i prawie 8 razy w ta i spowrotem na slasku (345KM w jedna strone) no i codziennie jezdze do pracy do polkowic (15KM w jedna) i przejechalem dopiero jakies 29 000km.... co do tego 500 000 tez mam zastrzezenia to jest awykonalne zeby tyle zrobic w takim krótkim okresie czasu.... Takze pan pre_pl wyszukal chyba jakies złe zdjecia... Pozdrawiam... :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie że jak auto było używane w niemczech to po wielu kilometrach jest jeszcze w dobrym stanie bo na dobrych drogach w aucie pracuje tylko "pare" części a w naszym kraju na offroad'dzie pracują wszystkie części i napewno 100tys km przejechane po dobrych drogach a w polsce to jest duża różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te 970000 to raczej pomyłka( chociaż wszystko jest możliwe) ale te 500000 jest realne szczególnie ze jest po taxi.

Ja ma służbowe A6 1999 wyjechało z salonu w lutym 2000r i mam nakulane 505000km co juz kiedyś pisałem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygi1, do 400 Mozesz byc spokojny o swoją pchelke :) ja mam teraz 259tys i jezdzi jak marzenie... Po autobahnie frunełęm 210km\h w sumie to byl prawie konec ale jak by prosta byla dluzsza to do 213 by doszlo POZDRAWIAM :quattro:

[ Dodano: 29-04-2007, 20:00 ]

Ja rówiniez wszystkim zycze Aby Audi słuzyla dlugo.. Sami popatrzcie jak sie wymawia np Nazwe Renault (RENO) takie byle nic (nie obrazajac posiadaczy Renówek) ale juz AUDI to jest cos ta nazwa mnie do dreszczyków na plecach doprowadza pozdr... :a4fan::a4fan::audi::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegi diesli w niemczech są bardzo duże i w stosunkow młodych autach, znam ludzi co jeżdżą codziennie do pracy spod naszej granicy pod Berlin, ale na autostradzie to pestka dla takich silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj troche przegiołeś z tym maxem mój 2.5 tdi leci w maxie 220

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 20:19 ]

widze ze kolega sie mocno rozpedził na forum i niemiał czasu przeczytac regulaminu i odwiedzic działu Newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...