Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

tego to nie wiem, nawet nie wiem jak je ustawić w "tryb serwisowy". nigdy nie było mi to potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz je w tryb serwisowy to chyba sie da.Prawda?

a jak to idzie zrobic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb serwisowy w a3 włączamy :gasząc silnik w ciagu kilku sekund naciskamy manetke wycieraczek w dol (pojedyncze przetarcie),sprawa przydatna np na myjce,ale tez zimą bo mozna podniesc wycieraczki na noc. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo :) Młody, Ty lepiej pochwal się nowym nabytkiem :good: mam nadzieję, że wkrótce też dołączę do grona posiadaczy A4/A6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, juz gdzies tez na forum audi czytalem ze ludzie nie wiedza jak wlaczyc tryb serwisowy wycieraczek i rwa na hama... RTFM! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rwałem ;) na szczęście nie było mi to potrzebne bo autko stoi w garażu (więc w zimie nie trzeba ich "odginać"), na myjni zawsze lekko panowie podnosili no i piór jeszcze też nie trzeba było zmieniać :) jeśli ktoś będzie chętny to powoli mogę zapowiedzieć, że na 99% w sierpniu/wrześniu auto będzie wystawione na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rwałem ;) na szczęście nie było mi to potrzebne bo autko stoi w garażu (więc w zimie nie trzeba ich "odginać"), na myjni zawsze lekko panowie podnosili no i piór jeszcze też nie trzeba było zmieniać :) jeśli ktoś będzie chętny to powoli mogę zapowiedzieć, że na 99% w sierpniu/wrześniu auto będzie wystawione na sprzedaż :)

Nie mowie o Tobie tylko o tym co czytalem..

Apropos mycia i podnoszenia wycieraczek:

Ostatnio jak mylem w Poznaniu na myjni to jeden z pracownikow myjni powiedzial ze mi pomoze (ja myje auto zawsze sam, w Polsce jak jestem to place normalnie za mycie ale chemie mam swoja itp). Dalem chlopakowi jedna rekawice, powiedzialem ze moze umyc szyby, pozniej felgi :) Ten sie zabral za przednia szybe i widze jak mi podnosci wycieraczki na hama do gory. Bez wlaczenia trybu serwisowego wycieraczka odrazu zapiera sie o maske. Ja do niego zeby tego nie robil, ze zaraz mu przesune wycieraczki do gory. Wlaczylem tryb serwisowy, goscio zrobil wielkie oczy i mowi do mnie ze oni jak myja to zawsze tak podnosza wycieraczki do gory na sile w autach gdzie "normalnie" nie mozna ich podniesc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb serwisowy w a3 włączamy :gasząc silnik w ciagu kilku sekund naciskamy manetke wycieraczek w dol (pojedyncze przetarcie),sprawa przydatna np na myjce,ale tez zimą bo mozna podniesc wycieraczki na noc. pozdro :)

Dokładnie :) W A6C6 też możesz je odgiąć z trybu serwisowego tylko tam ustawiasz sobie to w MMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb serwisowy w a3 włączamy :gasząc silnik w ciagu kilku sekund naciskamy manetke wycieraczek w dol (pojedyncze przetarcie),sprawa przydatna np na myjce,ale tez zimą bo mozna podniesc wycieraczki na noc. pozdro :)

Dokładnie :) W A6C6 też możesz je odgiąć z trybu serwisowego tylko tam ustawiasz sobie to w MMI.

Tak samo jest w nowej a4

Tak sobie spojrzałem na spokojnie i musze powiedziec ze rewelacja ta Twoja furmanka. Strasznie mi sie podobają felgi rs6, sa takie masywne, naprawde dobrze graja z brylą auta, do tego s linowy

srodek .. super. Chorowalem na takie auto swego czasu ale nic ciekawego sie nie trafilo wiec jest a4. :evil:

Mysle że nie bedziesz miał problemów ze sprzedaza tak sympatycznego egzemplarza. :)

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli ktoś będzie chętny to powoli mogę zapowiedzieć, że na 99% w sierpniu/wrześniu auto będzie wystawione na sprzedaż :)

Jakby co to jestem pierwszy w kolejce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od funduszy.. marzy mi się A5, ale są moim zdaniem za drogie... 130 tys za 2007 rok to bardzo dużo... myślę nad trzema opcjami A4 B8, A6 C6 albo VW Passat CC. co będzie? to zależy jakie fundusze będę miał na auto i co będzie w lepszym stanie w tej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...