Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

na A3-clubie ktoś ma już takie opony i podobno jest ok, ale gdy auto już całkowicie będzie zrobione to w ogrodzie zrobię przymiarkę i przetestuję czy będzie ok, jeśli nie to zmiana opon na węższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie mam co narzekać, bo zamieniłem się na te koła ;) jak będzie kijowo wyglądało to oczywiście, że zmienię a te sprzedam ;) one od nowości jeździły na A6, więc dlatego taka opona[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________jako, że dziś było w miarę sucho umyłem autko i zrobiłem zdjęcia jak prezentuje się w zimowym obuwiu...

6f8f4a31674ebbc8med.jpg

707ebcdc5f6bb9c1med.jpg

sprzedałem stary zderzak więc niedługo Audi dostanie ciemne szybki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, ale napiszę jeszcze raz ... bardzo ładny sportback :good: ... ale na tych felach na, których kupiłeś auto bardziej mi się podobało ... miało taki bardziej sportowy charakter :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są tylko felgi na zimę - w sumie na takich powinien wyjechać z fabryki... zobaczymy jak założę 18-stki jak będzie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18" autko na pewno stanie się bardziej zadziorne.

BTW bardzo podoba mi się wzór RS6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Reniu :) cały czas tylko myślę co z oponami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 245 będziesz miał więcej gumy (profil, to procent szerokości), fajniejsze trzymanie się drogi i hamowanie na płaskim. Z minusów trzeba zauważyć pływanie w koleinach, większe opory, większe spalanie. Chyba będziesz musiał się przejechać by ocenić czy odpowiada Ci taka szerokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak będą za szerokie to wymienię je na 225, a te po prostu sprzedam.. zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam przyprowadziłem z Niemiec, cenę wyślę na PW;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, ale napiszę jeszcze raz ... bardzo ładny sportback :good: ... ale na tych felach na, których kupiłeś auto bardziej mi się podobało ... miało taki bardziej sportowy charakter :naughty:

Pisałem dlatego, że sam mam takie i może za bardzo mi się opatrzyły :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, ze 245 wejdzie do A3 skoro nawet w A4 to zbyt szeroki kapec i ociera o blotniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rozmawiałem ze znajomym z A3-klubu, jak usłyszał, że mam ET felg 43 to powiedział, że nie ma co się przejmować. tak więc mnie to trochę uspokoiło... zobaczymy czy nie będzie wyglądało jak balon i jak się będzie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wygladalo jak balon :tongue4:

235 wyglada baloniasto na A4, a co dopiero 245 w A3. Taki rozmiar jest dobry dla A6.

Ja i tak twierdze, ze bedzie tarlo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest koło z A6 ;) zobaczymy - obyś się mylił! :tongue4: ale i tak dzięki za sugestię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym, że nie wyjadę z garażu w taką pogodę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...